Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmennétek randizni valakivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmennétek randizni valakivel, aki két napon belül 2x írja le ly-nal azt a szót, hogy "befejeztem"?

Figyelt kérdés
Netes ismerkedés,azért fura mert értelmesnek tűnt eddig,de nekem ez nagyon gáz,főleg,hogy az első után rá is kérdeztem,hogy ez így mi (kinek mi a vesszőparipája). Egyetemet végzett ember ráadásul,bár tudom,ez nem feltétlenül mérvadó. Most meg leszek kövezve,de akkor is érdekel a véleményetek. Kicsit elbizonytalanodtam,hogy mi van ha valójában sötét az illető? Nyilván egy vesszőhiba vagy elírás nem érdekelne engem sem.

2019. máj. 31. 19:30
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
56%
Elképzelhető, hogy éppen fáradt volt vagy nem figyelt., Ettől én még igen.
2019. máj. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
89%
Biztos, hogy nem. Ilyent fáradtan sem lehet írni.
2019. máj. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
62%
Régebben nem-et mondtam volna rá, de miután láttam a doktori fokozattal rendelkező egyetemi tanáromat gépelni és csodálkozni, hogy a "besűlyed" szót miért húzza alá pirossal a szövegszerkesztő, ezt kicsit átértékeltem. Lehet fáradt az ember, néha én is felcserélem a két j-t, pedig én próbálok odafigyelni a helyesírásomra. Szerintem személyes találka után ítéld meg.
2019. máj. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
80%
Ugyanazt gondolom, mint harmas. Nekem is okoztak mar meglepetest emberek ilyen teren es tultettem magam rajta. Ha az iraskepe amugy jo, akkor ne ird meg le ot. (Hahaha) A randin legalabb nem kell irni. :D
2019. máj. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
54%

Most komo"j"an egy j-ly tévesztésért minden pozitív, mindegy mennyi és mekkora átfrdul negatívba és aki egy nanométerre van a tökéletestől ezzel a hibájával, már rögtön egy büdös gyökér? Egyszerűen nevetséges milyen könnyen teszitek tönkre a saját boldogságotokat. :)

32/f

2019. máj. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
73%
csatlakozom 3-hoz
2019. máj. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
29%
Ha ő koptatna le tégedet az lenne a helyes !
2019. máj. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
87%
Ha amúgy minden klappol, akkor kíváncsi volnék rá. Rengeteg meglepetés ér sajnos helyesírás ügyben. A legmegdöbbentőbb egy barátnőm, aki egy értelmes, gyönyörű, egyetemet végzett nő, de olyan a helyesírása, hogy sírni tudnék, amikor üzenetet ír. Senki sem tökéletes.
2019. máj. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
29%
Alyaly baly van -.-" Te komolyan ezért offolnál valakit? Nem csodálom hogy ennyi férfi kesereg pl ezen az oldalon is. Nem a pénz, meg nem is a külső, hanem veletlenül elütsz egy-egy betűt. Micsoda elvárások, de mire fel? Te még sosem siettél amikor válaszolsz valakinek messengeren? Ha te ebben méred a ertelmességet akkor neked valami helyesírási szótárral kellene ismerkedni :/
2019. máj. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
25%
3: Ja, hát persze, doktori fokozattal mindjárt más. :D Te mekkora egy sznob liba lehetsz!
2019. máj. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!