Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ha 1,5 éve nem voltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha 1,5 éve nem voltam úgy nővel de nincs a láthatáron senki akkor mi lenne az etikus megoldás? 24/F

Figyelt kérdés
Igazából nem csak rólam van szó, sokak vannak ilyen helyzetben de ebből rengeteg nem üt meg egy bizonyos alsó szintet sem. Nálam az a helyzet hogy szex miatt nem jöttem össze soha senkivel, egy éjszakásra sem.

2019. jún. 2. 14:34
 1/8 A kérdező kommentje:
Azért került ide a kérdés mert a szexualitás témakörben sokkal több a dili.
2019. jún. 2. 14:35
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha valakivel összebarátkozok kérdezzem meg hogy csinálná-e velem úgy hogy nem akarok járni?
2019. jún. 2. 14:37
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Az etikus megoldás az önmegtartóztatás.
2019. jún. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%

2#

Egy ilyen után biztos megszakítanék veled minden kapcsolatot.

2019. jún. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem erre való a tinder?
2019. jún. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én korábban 5 évig tartóztattam magam, most is. Nem tartozom a többség közé ezen a téren (mert nem vagyok csúnya, semmi miatt nem kell szégyenkeznem) Mikor lett volna lehetőségem (tetszettem egy lánynak) nemet mondtam stb. Nem megyek szórakozóhelyekre sem hogy felcsípjek valakit. De én is emberből vagyok és ha az embernek a kedvére negatívan hat a dolog akkor elgondolkozik az ember.
2019. jún. 2. 15:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a legegyszerűbb, ha olyan partnert keresel aki szintén csak kötetlen kapcsolatot akar, csak testiséget, némi ismeretség után, úgy, hogy nem minden este mással bújik ágyba. Hidd el, köztünk lányok között is sok példa van arra, hogy nem akarunk rib@n.ckodni sem de komoly kapcsolatot sem. Persze az már más kérdés, hogy ezt milyen felületen lehet megoldani, mert erre rájöjjek még nekem sem sikerült
2019. jún. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Verd ki! Ha attól nem lesz jobb, akkor nem a szex hiányzik.
2019. jún. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!