Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi idő után engedtétek/eng...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után engedtétek/engednétek hogy a kiszemelt férfi nálad aludjon?

Figyelt kérdés
Légyszíves ne csak napot hetet és hónapot írjatok, hanem egy pár mondatban hogy mit kellett ehhez a pasinak "tennie" hogy eljussatok ehhez a ponthoz??
2019. jún. 3. 14:03
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Hozzáteszem hogy még azt sem tudom hányadán áll a kapcsolatunk, én is és ő is azt mondta hogy kezd érezni irántam valamit és ez oda vissza. Le még nem feküdtünk, egy kis petting volt közöttünk.



26n

2019. jún. 3. 14:07
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Ezt neked kell érezni , ha felnőtt ember vagy . Ha te vagy a férfi tegyük fel , és nem akar téged elhívni akkor vagy nem rád vágyik igazán vagy otthon van az anyja .
2019. jún. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező még szűz is vagy? A pettinget ennyi idősen csak szüzek csinálják.
2019. jún. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
11%

Ha bármi mást tennie kell azért, hogy a tudtodra adja, hogy vonzódik hozzád meg amúgy tisztelettel bánik veled (kölcsönösség esetén értendő nyilván), onnantól kezdődik a prostitúció, gyakorlatilag alkudozol a saját p*nádra.

32/f

2019. jún. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Ja, az kimaradt, hogy vagy nem akarsz semmit tőle.

32/f

2019. jún. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk szűzek egyikőnk sem, csak nem volt alkalmas az autó szexre, nekem van egy gyerekem is
2019. jún. 3. 14:17
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem alkudozok, és ezt nem úgy értettem hogy mit kell ahhoz tenni vagy felmutatni hogy nálam aludjon, hanem a bizalomra, mert úgy gondolom (én) hogy kell hozzá hogy beengedjem a lakásomba!
2019. jún. 3. 14:19
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Hány éves a gyerek, hogy ekkora fejtörést okoz egy nálad vagy nála alvás? Nagyszülők nem segítenek?

32/f

2019. jún. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%
Hát veszélyes tanácsot adni , mert fiatal anyuka vagy, gondolom egy férfi már elégé hiányzik, az előző apuka az ott hagyhatott titeket. Az ismerkedés kezdetétől számítva egy jó 3-4 hónap időt hagynék a lakásra vitel pontjáig.
2019. jún. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%

Nézd kérdező.... egyrészt te is mehetsz hozzá és neki akkor lehet ugyan ez a dilemmája veled kapcsolatban. Ő meg honnan tudhatja, hogy nem eltartót keresel csak. Azért van egy alap bizalom, amit sajnos vagy nem sajnos, meg kell előlegezni, különben nincs semmi. Mintha pókereznél tudod... ha lerakod a tétet, akkor leülsz az asztalhoz és játszol a többiekkel, eredményeképp meg nyersz vagy veszítessz. Ha nem rakod le a tétet, akkor nem is játszol, nem is veszítessz és nem is nyersz...iszol egy bambit és hazamész.

32/f

2019. jún. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!