Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Randizás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Mennyi idő után engedtétek/engednétek hogy a kiszemelt férfi nálad aludjon?

Légyszíves ne csak napot hetet és hónapot írjatok, hanem egy pár mondatban hogy mit kellett ehhez a pasinak "tennie" hogy eljussatok ehhez a ponthoz??

jún. 3. 14:03  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
A kérdező kommentje:

Hozzáteszem hogy még azt sem tudom hányadán áll a kapcsolatunk, én is és ő is azt mondta hogy kezd érezni irántam valamit és ez oda vissza. Le még nem feküdtünk, egy kis petting volt közöttünk.

26n

# 1/11Időpont jún. 3. 14:07 Privát üzenet
Ezt neked kell érezni , ha felnőtt ember vagy . Ha te vagy a férfi tegyük fel , és nem akar téged elhívni akkor vagy nem rád vágyik igazán vagy otthon van az anyja .

A válasz 51%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 44%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/11Időpont jún. 3. 14:08 Privát üzenet
Kérdező még szűz is vagy? A pettinget ennyi idősen csak szüzek csinálják.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 44%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/11Időpont jún. 3. 14:09 Privát üzenet

Ha bármi mást tennie kell azért, hogy a tudtodra adja, hogy vonzódik hozzád meg amúgy tisztelettel bánik veled (kölcsönösség esetén értendő nyilván), onnantól kezdődik a prostitúció, gyakorlatilag alkudozol a saját p*nádra.

32/f

A válasz 11%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/11Időpont jún. 3. 14:10 Privát üzenet

Ja, az kimaradt, hogy vagy nem akarsz semmit tőle.

32/f

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/11Időpont jún. 3. 14:13 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem vagyunk szűzek egyikőnk sem, csak nem volt alkalmas az autó szexre, nekem van egy gyerekem is

# 6/11Időpont jún. 3. 14:17 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem alkudozok, és ezt nem úgy értettem hogy mit kell ahhoz tenni vagy felmutatni hogy nálam aludjon, hanem a bizalomra, mert úgy gondolom (én) hogy kell hozzá hogy beengedjem a lakásomba!

# 7/11Időpont jún. 3. 14:19 Privát üzenet

Hány éves a gyerek, hogy ekkora fejtörést okoz egy nálad vagy nála alvás? Nagyszülők nem segítenek?

32/f

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/11Időpont jún. 3. 14:20 Privát üzenet
Hát veszélyes tanácsot adni , mert fiatal anyuka vagy, gondolom egy férfi már elégé hiányzik, az előző apuka az ott hagyhatott titeket. Az ismerkedés kezdetétől számítva egy jó 3-4 hónap időt hagynék a lakásra vitel pontjáig.

A válasz 58%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 44%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/11Időpont jún. 3. 14:23 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90

Nézd kérdező.... egyrészt te is mehetsz hozzá és neki akkor lehet ugyan ez a dilemmája veled kapcsolatban. Ő meg honnan tudhatja, hogy nem eltartót keresel csak. Azért van egy alap bizalom, amit sajnos vagy nem sajnos, meg kell előlegezni, különben nincs semmi. Mintha pókereznél tudod... ha lerakod a tétet, akkor leülsz az asztalhoz és játszol a többiekkel, eredményeképp meg nyersz vagy veszítessz. Ha nem rakod le a tétet, akkor nem is játszol, nem is veszítessz és nem is nyersz...iszol egy bambit és hazamész.

32/f

A válasz 51%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/11Időpont jún. 3. 14:27 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nők, mit tennétek ha az első randin, ami egy első osztályú vendéglőben lenne, a kiszemelt férfi, mezítláb jelenne meg?
Szerintetek hanyadik randin kérdezzem meg a kiszemelt férfitől, hogy zavarja-e ha van tetoválásom? (Én 21 vagyok a férfi 26)
Vonzás törvényével jöttetek már össze az általatok "kiszemelt" emberrel?
Ti milyen esetben illetve hanyadik randin mennétek el strandra a kiszemelt féllel?
Ha a kiszemelt lánynak van egy csomó jópasi ismerőse akkor még lehet nála esélyem vagy hagyjam?
Hova vihetem a kiszemelt lányt randizni?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Randizás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!