Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedtetek már sikeresen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedtetek már sikeresen úgy, hogy utcán szólítottak le/ szólítottál le valakit? Hogy volt?

Figyelt kérdés

Túl vagyok most egy hosszabb kapcsolaton és újra szeretnék ismerkedni, viszont eddig inkább a lányok találtak meg engem szóval nem volt ezzel problémám.

Annyi csinos, belevaló csajszit látni most az utcákon is, hogy itt a jó idő, gondoltam meg lehetne így próbálni ismerkedni, csak ilyenben nincs tapasztalatom..Nem tudom mennyire elfogadott manapság, vagy hülyének nézik az embert, mert nem a Tindert húzogatja :D



2019. jún. 4. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lányként, velem előfurdult már, hogy leszólított egy fiú.

Teljesen normális volt, kedves, annyit mondott h szépnek talál, szívesen megismerne(ezt talán kicserélhetnéd arra h meginna- e veled valamit)

Ha nem bunkó paraszt módjára csinálod, és úgy látod, h az adott lány épp nem rohan nagyon valahova, akkor miért ne?😀 Nem veszíthetsz semmit.

Hajrá!

2019. jún. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem megszokott, de előfordul, hogy bejön ez a módszer. Viszont légy nagyon udvarias és ne nyomulj nagyon.

Egy ismerősöm meglátta a lányt, akire azt mondta, hogy ő lesz a felesége. Budapesten a metrón. A lány leszállt, ő utána szaladt, mondta neki, hogy nagyon-nagyon szeretné megismerni, viszont most rohannia kell, különben kirúgják a melóból. Telefonszámot cseréltek és azóta is együtt vannak. Utólag azt mondta a lány, hogy látta a pasin, hogy tényleg elbűvölte és nem arról volt szó, hogy minden lányt leszólított, köztük őt is.

2019. jún. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Első teljeden jól leírta.

Én annyit fűznék hozzá hogy ha meglász valakit aki tetszik és odamennél hozzá ha látod hogy füllhallgató van a fülében eseteleg látod hogy nagyon siet, na abban az esetben inkább hagyd. Legalábbis ha pl én lányként sietek valahova és leszólít valaki, még ha tetszik is , muszáj neki azt mondani hogy bocsi sietek, még akkor is ha amúgy bejössz neki.

Ha barátnővel van, szerintem az nem probléma.

2019. jún. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk nekem mindig fülhallgató van a fülemben, de csak mert unatkozom, azzal utazás közben elütöm az időt.

Szóval nálam az nem lenne probléma ha úgy jönne oda valaki, és szerintem ezzel mások is így vannak

2019. jún. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!