Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Netes ismerkedésnél érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes ismerkedésnél érdemes megkérdezni a csajoktól, hogy milyen magasak, ha én 190cm vagyok?

Figyelt kérdés

Sok netes társkereső felületen nincs megadva a magasság (pl Tinder)

Érdemes tőlük megkérdezni a magasságukat vagy felesleges?

Mondjuk,ha a csaj 150cm én meg odaállítok a 190cm magasságommal az szép lenne.



2019. jún. 5. 12:31
 1/9 anonim ***** válasza:
41%

nyílván ha zavar, ha sokkal alacsonyabb, márpedig zavar, a kérdésedből ez derül ki számomra, persze. Kérdezd meg, nincs ebben semmi rossz vagy sértő, ha rákérdezel.

Viszont az igaz szerelem nem cm függő...és nagyon szép nőies 3magassarkú cipők is vannak :D amik még szebbé tesznek egy eleve formás női feneket (megemeli) és lábat.

2019. jún. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Én lányként neten mindig az elején rákérdezek. Jobb, mintha élőben derülne ki:D
2019. jún. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Én is mindig ezzel indítottam. 157cmes nő vagyok. Azért ezt inkább jobb az elején tudatni a másikkal.
2019. jún. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Írd rá az adatlapodra.

AMúgy meg persze, kérdezd meg, ha ez neked fontos.

2019. jún. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

197 cm vagyok. A legalacsonyabb lány akivel életemben voltam 154 cm volt. Máskor is rendszeresen vagyok 160-170 centis lányokkal. Az a jó, hogy a kicsi lányokat nagyon könnyű rakosgatni az ágyban, nagyon könnyű szex közben fizikailag is dominálni. Jó érzés.


Amúgy inkább egy magas nőt szeretnék az életembe én is, ha lehet (úgy 175-180 és attól felfelé), de most csak azért nem küldök el egy lányt, aki amúgy szimpatikus, mert alacsony. Nem csak ez számít az életben.


Tudom ajánlani, hogy tényleg írd oda a profilodba (pl Tinderen) a saját magasságod, de ha az övé nincs, akkor nem kell megkérdezned tőle, mert ha ő sem hozza fel, akkor bejön neki a magasságod vagy nem zavarja a dolog (már tudja hogy mennyi a tiéd, mert kiírtad).

2019. jún. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Inkább a te magasságodat érdemes reklámoznod
2019. jún. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
miért kéne reklámoznom a magasságom?
2019. jún. 8. 18:02
 8/9 anonim ***** válasza:

Mert ez rengeteg nő szemében pluszpont. Én is régen azt hittem, hogy túl magas vagyok a 150-160-170 centis csajoknak már, de igazából közülük is rengeteg van, aki magas férfira vágyik.


Szóval sok nőnek a magasságod egy plusz pont lesz a tetszésben.

2019. jún. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem egészen derül ki a kérdésedből, hogy most szerinted az alacsony nőket zavarná a magasságod, vagy Téged zavarna, ha valakit nagyítóval kellene keresned az első randin. Nekem sose volt szempont a magasság párkeresésénél, mert a srác intelligenciája, humorérzéke, kreativitása számít leginkább, meg hogy mennyire hasonló az értékrendünk. Ettől függetlenül valahogy az eddigi párkapcsolataim -10/+3 cm tartományban mozogtak az én magasságomhoz képest, ami 180+. Elméletben viszont én hiányolnám az intimitást, ha pl. nem tudnánk egymást átölelve sétálni, mert úgy érem csak el a kezét, mintha kisgyerekként fognám a szüleimét; vagy csak a csípőjét tudnám átölelni; vagy ha csak lépcsőn állva tudnám megpuszilni. Mostani párom pár centivel magasabb nálam és eszméletlenül ideális, nagyon kényelmes megölelni egymást, odabújni egymás nyakához, nagy veszteség lenne, ha ezt csak bonyolult tornamutatványokkal lehetne elérni.

Viszont van sok olyan pár, ahol több tíz centi a különbség a felek között és tök jól elvannak, úgyhogy ezért fölösleges előre reszketni, hogy vajon a másik mit szól hozzá. Ha a nála ezen múlik a dolog, az ő baja.

2019. jún. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!