Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet esélyem társkeresőn 36...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem társkeresőn 36 évesen 2 gyerekkel megtalálni az igazit?

Figyelt kérdés
Csúnya szakításon vagyok túl. Jó anyagi körülményeim vannak, igényes vagyok a külsőmre, vezető beosztásban dolgozom. Szerintetek van értelme társkeresőzni? Létezik olyan pasi, aki elfogad gyerekkel? Őszinte véleményeket várok.
2019. jún. 7. 11:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
58%
igen.44f
2019. jún. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
77%

Van, de remélem tisztában vagy a realitásokkal, szóval nem egy ilyen tipikus "romantikus amcsi filmből" kilépett kora negyvenes, izmos, gazdag, sármosan őszülő, saját volt családdal nem rendelkező fazon lesz.


Mivel vezető beosztásban vagy, erre van reális esély, hogy akit találsz, ő is, de el kell fogadni, hogy lesznek hibái és valószínűleg saját gyerekei is az előző házasságából, mint neked. Ha ezt el tudod fogadni, akkor van esélyed.

2019. jún. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
44%

Az őszinte válasz röviden-tömören: Nem,nem fogsz találni senkit. Illetve senki normàlisat. Szexre menők, anyagi hasznonleső kanrib ancok, széptevők, akiket csúnyán kihasználtak a nők, közben azért vannak egyedül mert kibirhatatlan agresszív zsarnok, akik új prédára lesnek,lecsúszott csóró alkeszok, ingyen háztartási cselédet kereső qrvapecérek, nős,szeretőt kereső mocskok, perverz állatok, a gyerekekre hajtó pedofilok, 60-70 éves vén kéjencek, dominát-és egyéb fétises patkányok,3-asra partnert keresők, igénytelen csórók,kényelemre vágyó cigányok...Kb.ilyesmi felhozatal van a társkeresőkön egy 36 éves anyuka számára.


Ha van egy kis eszed megelégszel a mintaszerű életeddel és nem cseszed szét a proli söpredékkel.

2019. jún. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
58%
Nekem van ismerősöm,akinek van 3 gyereke,és talált.Szóval van értelme.
2019. jún. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Természetesen a gyerek nem kizáró ok. Tisztában vagyok vele, hogy aki korban hozzám illik, annak előző házasságából gyereke van. Nekem is van.


Utolsó: pont ettől tartok én is...

2019. jún. 7. 11:28
 6/24 anonim ***** válasza:
Lehet. Milyen kapcsolatot keresel?
2019. jún. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Normális, felnőtt, érett párkapcsolatot.
2019. jún. 7. 11:41
 8/24 anonim ***** válasza:
32%
Nem.
2019. jún. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
54%

Nekem 32 evesen sikerult 2 gyerekkel, igaz vegul nem parkeresorol.

A gyerekek jo szürök, aki igy is elfogad az komolyan gondolja es egyre tobben jarnak a mi ciponkben, tehat meg csak azt sem mondhatjuk h ritka a helyzeted es emiatt kakukktojas lennel a parkereson. Esetleg annyi tanacs h jol gondold meg kit engedsz az agyadba, szerintem a csak szexre hajtok egy ido utan feladjak.

37N

2019. jún. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Rockarc ***** válasza:
62%

Nekem sem kizaro ok a gyerek. Ettol fuggetlenul nehez dolgod lesz, mert hihetetlen mennyisegu a korabbiakban leirt furcsa szerzemeny tobzodik no nelkul. Megkeresesed boven lesz, csak bird erovel meg gyomorral, amig ki birod szelektalni oket, es keszulj fel a legalajasabb dolgokra is, elcsalt evek, letagadott csalad stb. Biztos lesz koztuk normalis is, csak nehez lesz kiszurni a tomegbol.


43F

2019. jún. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!