Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudom eldönteni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldönteni, hogy komolyan meg akar ismerni vagy csak le akar feküdni?

Figyelt kérdés
Már 4szer találkoztunk, de még nem feküdtünk le egymással csak csókolóztunk. Viszont a barátnőm látta, hogy aktív Tinderen és ez kicsit elbizonytalanított. Van értelme még találkozni? Már tovább lefeküdtem volna vele következőnek szerintem.

2019. jún. 10. 09:04
 1/3 anonim ***** válasza:
64%

Hogy értve aktív?

Én mindig letötlöm az appot, semmit sem csinálok a profilommal, ha éppen van pasim. Simán lehet, hogy az app nincs rajta a telojan. Akkor fogod tudni tutira megmondani, hogyha ír a barátnődnek, hogy "szia széplány, szex?" vagy valami hasonló.

Abból semmi baj sem lesz, ha nem fekszel le vele egy darabig. Viszont bízni kéne a másikban. Egyébként nekem azt tanácsolta kb mindenki, hogy amikor valakivel csak pár darab randin voltam, az nem feltétlenül jelent elkötelezettséget. Ezt neked kell érezned, meg neki. Ha akarod, akkor akár meg is kérdezheted tőle, hogy miért aktív tinderen, mert egy barátnőd látta.

Szerintem még párszor randizz vele, nézd meg, hogy hogyan viszonyul hozzád. Az is lehet, hogy tényleg kedvel, meg az is, hogy csak dugni akar.

2019. jún. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem a barátnőd csak kavar.
2019. jún. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle.
2019. jún. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!