Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinder, randi és kocsik....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinder, randi és kocsik. Szerinted mi lenne az eredménye e kis trollkodásnak?

Figyelt kérdés

Szóval most vettem meg (illetve csak rendeltem, még nem jött meg) életem első autóját, egy teljesen új Mercedest. Minden extrával fel lesz szerelve, ráadásul új széria, a magyar utakon még egyet sem láttam.

Arra gondoltam, hogy megviccelek lányt kicsit: Tinderre felteszek pár képet magamról a Mercedesben, de közben veszek pár százezerért egy Kispolszkit vagy hasonlót. Ha eljön a randi ideje, akkor az utóbbi autóval érkezem a helyszínre, és figyelem a lány reakciót.

A frusztrált feministákat kérem, hogy kerüljék a válaszadást, mindenki más véleményét szívesen olvasom. 👹👹👹


2019. jún. 10. 17:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki és csinálj róla blogot.
2019. jún. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem kamu a kérdés.
2019. jún. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
47%

Jó ötlet, bár a Polski vicces lenne inkább swiftet ajánlok :)

Sok sikert a mercihez

2019. jún. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
40%
Ez nagyon jó ötlet! Csak egyet ne felejts el! Ne egyedül menj és ha elküld egy csaj a p.. Be, akkor legyen ott a merci is!
2019. jún. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%
Hmmm.... kérdés, mi a célod az ismerkedéssel. Társat keresel, vagy magadat próbálod szórakoztatni? Ha társat szeretnél, akkor semmi értelme a tesztelgetéseknek, játszmázásoknak, inkább beszélgetni kellene. Ha úgy érzed, hogy túl felszínes nőkkel hoz össze a sors, akkor lehet, neked kellene változtatnod azon, hogy kikből válogatsz...
2019. jún. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%
Őszintén sajnállak, hogy ennyire igyekszel és egy ilyen értelmetlen és költséges dolog jelent számodra kicsinyes bosszút az elmúlt évek magányossága miatt. Tulajdonképpen ezzel pár perc kínos szituációt fogsz elérni, amire ráköltöttél párszázezret, meg azt, hogy a normális felfogású lányok, akiknél a kocsis pózolós képeddel kiesel, el fognak kerülni és csak még keserűbb véleményed lesz a nőkről, mert te magad vonzod magadhoz a pénzéheseket és ejted ki a normálisakat. Tényleg sajnállak.
2019. jún. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%

Eddig még senki autójába nem ültem bele az első találkán, tök mindegy hogy suzuki volt vagy egy bmw, ennek mondjuk az az oka, hogy igyekszem hamar találkozni és nem húzni az időt, és azért franc tudja egy idegen kocsiba beülni, bármi történhet, de neked azért sok sikert hozzá. ( mondjuk aki kocsival/motorral pózol tinderen azt egyből balra húzom )

30/N

2019. jún. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
66%

Nekem nagyon tetszik az ötlet! Ha rejtett kamerával készülnek vicces felvételek, szívesen megnézném őket Youtube-on. (Bár hogy legális legyen, gondolom az arcot ki kell takarni, meg hangot eltorzítani, de még úgy is vicces lenne.)


Viszont az a lány akinek meg nem a vagyonod miatt kellenél meg téged gondolna felszínesnek, hogy egy haverod Mercijében vagy egy bérelt Merciben pózolsz, miközben neked nem futja rá. Szóval "lányszűrőnek" nem jó ötlet, de mezei trollkodásnak kiváló.

2019. jún. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Alapból nem jelölök olyat vissza, aki

1. Autóval (sőt: hajóval) pózol*

2. Meztelen felsőtestű képe van.


Ha ilyen képeket teszel fel, akkor ne csodálkozz, hogy felszínes nőkkel futsz össze.


*(Kivéve, ha jelzi, hogy poén és nem az övé az autó.)

2019. jún. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
21%
Rejtett kamerával vedd már fel, aztán rakd fel youtubra, látni akarom az eredményt, amúgy nem kell megsértődni, az a csaj aki nem a pénzre megy, az nem fog a polskin problémázni. Az eredmény amúgy nagyon sok ribi lesz.
2019. jún. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!