Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes még ezzel a lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes még ezzel a lánnyal próbálkozni? Vagy inkább hagyjam az egészet? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Van egy lány 28 éves (én 29) jól alakul, de még beszélget telefonon az exével, ráadásul azt is megbeszélték hogy velem találkozott a lány és ez az exének rosszul esett....

A 4. Randin is túl vagyunk de csók sem volt még mert szerinte korai. Most meg akartam fogni a kezét séta közben az 5. Randin, de szerinte túl korai.

Szetintem az exéhez fűzik még szálak.. 4 hónapja szakítottak, 3 éves kapcsolat volt. Az ex 20 évvel idősebb mint a lány.



#ex #randi csók
2019. jún. 12. 06:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd a fenébe. Eléggé egyértelmű, hogy nem kellesz neki.
2019. jún. 12. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

5. Randin a kezét se foghatod meg. Vagyis egyáltalán nincs vonzalom.

Szerintem ez nem alakul jól. :(

2019. jún. 12. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő elmondja az exének hogy találkoztok aki nem örül ennek ott biztos még vannak dolgok. Én onnan tudtam, hogy túl vagyok az exemen, hogy már nem zavart mikor összejött valakivel, sőt sokszor én bíztattam hogy adjon a csajnak még egy esélyt vagy valami. Ők nincsenek (még) egy egészséges haveri viszonyban így azt mondanám ne vesztegesd az időd arra hogy az exét próbálod feledtetni vele
2019. jún. 12. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lapozz.
2019. jún. 12. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Én is így látom a dolgot... azért még beszélek vele, hogy vagy lezárja az exével vagy ne raboljuk egymás idejét...
2019. jún. 12. 06:55
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogja lezárni hagyd ezt a szerencsétlent , csak szivat.
2019. jún. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
36%
Ha az első randin nincs csók, akkor már nem is lesz. Ha még a negyediken sincs, akkor meg főleg. Csak hülyít a csaj. Lépj tovább!
2019. jún. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Világos hogy az égvilágon semmit nem akar tőled!


40/N

2019. jún. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
22%

Nőként mondom, való igaz, ha első randin nincs csók, ott semmi se lesz.

Nem azt mondom, hogy rögtön irány az ágy, de a semmiből nem lesz valami. És igen, jó eséllyel ez mind az ex miatt van.

2019. jún. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

-mondjuk azt nem mondanám,ha első randin nincs csók akkor nem is lesz..egy vadidegen emberrel első randin még akkor sem hiszem,hogy csók lenne,ha iszonyatosan tetszene..Azért kell egy kis idő míg ennyire közel engedek egy embert magmahoz.

Viszont a ti esetetekben egyértelmű,hogy a lány még mindig az exet szereti..ez már elég sok randi volt,hogy kialakuljon valami..téged csak arra használ,hogy az exet féltékennyé tegye.

2019. jún. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!