Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Randizás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Mit erezhet a ferfi irantam ha egesz ejjel fennmaradt velem chaten? Nem egy hazban elunk.

jún. 12. 22:19  Privát üzenet  

A válaszok

Hát ha áldozott rád ennyit akkor valószínű nem vagy semleges neki! Sőt valószínű kedvel,szimpatikus vagy Neki!

Nekem is jól esett mikor egy lány tudtam hogy csak azért marad fenn hogy beszélgethessen velem, de valószínű nem mindenki számára maradtam volna ébren én sem!

F

A válasz 53%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont jún. 12. 22:39 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Utolso, te mit ereztel a lany irant hogy fentmaradtal vele egesz ejjel?

# 2/8Időpont jún. 12. 23:38 Privát üzenet
Ennyi alapján semmit nem jelent. Volt olyan exem akinél arra alapoztam, hogy igazán tetszem neki, hogy rendszeresen hajnalig beszélgettünk. Majd kiderült, hogy a fő oka csak az volt, hogy én voltam olyankor ébren....

A válasz 71%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont jún. 12. 23:46 Privát üzenet

Azt nem tudom nálatok mi, hogy van!Mert a 2 eset lehet nem hasonlít egymásra!

Mondjuk azt hogy szimpatikus volt, kedves volt számomra! Szerettem volna minél többet megtudni róla,jó volt tudni hogy szívesen hallgatja/olvassa amit mondok/írok,hogy felvídítja az ha velem beszél! Szerettem is volna hogy jól érezze magát!Érthető így!? 😉

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont jún. 12. 23:55 Privát üzenet
Fent maradat az az óránként megkérdezte, hogy te nem vagy álmos? semmit.

A válaszíró 44%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont jún. 13. 09:50 Privát üzenet
En ilyet tinikent csinaltam, de csak azert cseteltem, mert nem voltam almos. Ez van.

A válasz 64%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont jún. 13. 13:00 Privát üzenet

A kérdező toroltetett több választ is. Nyilván azt szeretne hallani, hogy szerelmes bele a srác, de ez egyáltalán nem biztos.

Lehet, csak unatkozott, álmatlan volt, dolgozott, kiverte a farkát, közben meg meg 3 másik lánnyal írkalt.

Ismerem ezt a típust.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont jún. 13. 14:04 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90
A kérdező kommentje:

Itt ugy latom kar barmit kerdezni hisz nem is ismeritek az illetot, azt se tudjatok milyen a szemelyisege meg semmit. Nem mindenki egyforma... Na mindegy, tartsatok meg a velemenyeteket magatoknak, en tudom hogy mi van kozottunk es ez a lenyeg. Amugy is mindenki magabol indul ki. Ha te ezt gondolod hogy veri a ''f@rkat'' valoszinuleg te csinalod ezt vagy valaki a kornyezetedben. Szep napot

# 8/8Időpont jún. 13. 14:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Meddig kell várni, hogy egy nő kölcsönösen vonzalmat érezzen és mutasson irántam?
Van e értelme újrakezdeni vele ha részéről nem alakult ki kölcsönös érdeklődés irántam?
Ha egy férfi fel akar vidítani, az mit érezhet irántam?
Szerintetek most ő közömbös irántam?
Érdeklődik irántam, vagy valamit félreértek?
Miben nyilvanul meg, ha egy féfi érdeklödik irantam?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Randizás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!