Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit erezhet a ferfi irantam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit erezhet a ferfi irantam ha egesz ejjel fennmaradt velem chaten? Nem egy hazban elunk.

Figyelt kérdés
2019. jún. 12. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

Hát ha áldozott rád ennyit akkor valószínű nem vagy semleges neki! Sőt valószínű kedvel,szimpatikus vagy Neki!

Nekem is jól esett mikor egy lány tudtam hogy csak azért marad fenn hogy beszélgethessen velem, de valószínű nem mindenki számára maradtam volna ébren én sem!

F

2019. jún. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Utolso, te mit ereztel a lany irant hogy fentmaradtal vele egesz ejjel?
2019. jún. 12. 23:38
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Ennyi alapján semmit nem jelent. Volt olyan exem akinél arra alapoztam, hogy igazán tetszem neki, hogy rendszeresen hajnalig beszélgettünk. Majd kiderült, hogy a fő oka csak az volt, hogy én voltam olyankor ébren....
2019. jún. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom nálatok mi, hogy van!Mert a 2 eset lehet nem hasonlít egymásra!

Mondjuk azt hogy szimpatikus volt, kedves volt számomra! Szerettem volna minél többet megtudni róla,jó volt tudni hogy szívesen hallgatja/olvassa amit mondok/írok,hogy felvídítja az ha velem beszél! Szerettem is volna hogy jól érezze magát!Érthető így!? 😉

2019. jún. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fent maradat az az óránként megkérdezte, hogy te nem vagy álmos? semmit.
2019. jún. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
En ilyet tinikent csinaltam, de csak azert cseteltem, mert nem voltam almos. Ez van.
2019. jún. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A kérdező toroltetett több választ is. Nyilván azt szeretne hallani, hogy szerelmes bele a srác, de ez egyáltalán nem biztos.

Lehet, csak unatkozott, álmatlan volt, dolgozott, kiverte a farkát, közben meg meg 3 másik lánnyal írkalt.

Ismerem ezt a típust.

2019. jún. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Itt ugy latom kar barmit kerdezni hisz nem is ismeritek az illetot, azt se tudjatok milyen a szemelyisege meg semmit. Nem mindenki egyforma... Na mindegy, tartsatok meg a velemenyeteket magatoknak, en tudom hogy mi van kozottunk es ez a lenyeg. Amugy is mindenki magabol indul ki. Ha te ezt gondolod hogy veri a ''f@rkat'' valoszinuleg te csinalod ezt vagy valaki a kornyezetedben. Szep napot
2019. jún. 13. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!