Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Haználjátok még a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Haználjátok még a Tindert?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, aki társkeresőzik és lány, használjátok e még a Tindert?

Nekem nem hoz hosszú ideje 1 párt sem, pedig nem vagyok egy rosszul kinéző ürge, és nem is rossz a profilképem, de nem hoz semmi eredményt. És vagy az a gyanúm van, hogy nem használja már senki, vagy az, hogy réges rég kihalt profilokat ad ki, amikre ellőhetem a napi limitet.

A sok féregarcúnak (általában férfi) meg már most megüzenem, hogy nem kell a duma arról, hogy a való életben kéne csajozni, tudjátok eléggé nehéz úgy, hogy a lányok többsége 1 centire majd törött nyakkal bármulja a telót, és egy szemezés esélye esélytelen.



2019. jún. 16. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

ürge

féregarcú

duma


nagypapa

2019. jún. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Adlak első :D

Nekem pont most lett 2 matchem, szóval nálad a hiba.

2019. jún. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
24 vagyok, de adlak én is! :)
2019. jún. 17. 00:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem faxság az egész. Egy hete használom, de senki nem akar ismerkedni csak fent van az oldalon
2019. jún. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, ezt én is megfigyeltem. Egyrészt ugyanezeket a képeket használva régebben volt időszak, amikor igen sok matchem lett (azt nem mondom, hogy azok mind sikerhez is vezettek, de ez már más kérdés). Most viszont ugyanezekkel a képekkel néha napokig semmi. Aztán néha egy-kettő összejön. De valahogy irreálisan kevés tekintve az eddigi tapasztalataimat. Szóval ja, én is azt gyanítom, hogy nem használják, csak fent kering a profiljuk.


Élőben ismerkedésről meg annyit, hogy mégis ki ismerkedik élőben? Én pickupoztam évekig, nagyon sok lányhoz odamentem. Mit mondjak, sokat nem haladtam előre vele. Ritka sikerek, akiket ennyi erővel tinderről is felszedhettem volna sokkal kevesebb munkával.

2019. jún. 17. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem meg az a gyanúm, hogy már nem csak a felső 20%-ot huzkodják jobbra, hanem feljebb ment a limit, felső 10%. Majd lesz még az ego még feljebb is... nyugi
2019. jún. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Trabantot használnak,nem Tindert
2019. jún. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!