Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikortól normális elvárni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól normális elvárni, hogy másokkal ne találkozzon?

Figyelt kérdés

Randiztam egy lánnyal két hete, 2 találkozonk volt mindketten remekül éreztük magunkat, de tudom, hogy van egy barátság extrákkal kapcsolata amit nem szüntetett meg emiatt. A másik sráccal nem randiznak és ismerem is a gyereket, nem a lany esete nem vagyok féltékeny de kivancsi vagyok meg kell e majd kérnem, hogy legyen ennek vége...?


mi még nem csókolóztunk, jövőhéten megyek haza, mindennap beszélünk és mióta elmentem csak 2x aludt a sracnal


2019. jún. 16. 23:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

Eleve onnantól venném komolyan, miután nem kúrogatja más és megszakítja az ilyen kapcsolatait. Bár eleve nem erőltetném aki ilyenekben benne van.

32/f

2019. jún. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én az ilyenbe valahogy bele se mennék. Ha 2 tali után nem dönt a lány, akkor hagyd ott.
2019. jún. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
társkeresőről ismerjuk egymast, végülis még majdnem idegenek vagyunk és 6 óra amit együtt töltöttünk nem elég arra, hogy húha most kapcsolat. Nekem nagyon tetszik, de még mindig nem ismerem eléggé, hogy pl megkérjem a kizarolagossagra
2019. jún. 16. 23:39
 4/12 anonim ***** válasza:
21%
Én eleve arcon röhögnék egy olyan ripancot, aki csak úgy összejàr qrni bárkivel is kapcsolat nélkül. 31F
2019. jún. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Még nem vagy abban a státuszban hogy kérjél.... ponthogy téged sürget az idő: ha nem vírítod miért is érdemes neki “átszállni a te csónakodba” akkor sokat ne remélj. Azzal ne ámítsd magadat hogy ha te komoly kapcsolatot ajánlasz akkor magasabb polcon vagy mint a szexkapcsolatos hiszen valszeg még nincs abban a korban a csaj hogy sürgős legyen neki a családalapítás
2019. jún. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

utolsó, én is így érzem és ebbe is beletrafáltál, én 31 vagyok ő 23... és nagyon jó nő, biztos hamar elkapkodják és ő 31 évesen már mondta, hogy csláddal képzeli el.

Előző, nem ribizli , miért lenne ribizli az aki egy éve nincs kapcsolatban de kielégíti a testi szükségleteit ? nem mindig random emberekkel kúrogat, pedig megtehetné

2019. jún. 17. 00:15
 7/12 anonim ***** válasza:
9%
Mert az. A szexet elveszi, de a dolog érzelmi, szellemi oldala nem kell neki. Olcsó nő.
2019. jún. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem az elso randi utan ha ugy alakul hogy lesz masodik akkor addig legalabbis szuneteltetnie kell a szexkapcsolatot ameddig el nem dol hogy randiztok, jartok e vagy nincs tobb randi.

Ha nincs tob randitok tobbe akkor azt csinal amit akar en viszont nagyon merges lennek es nem is vennem komolyan a lanyt ha massal kefel mikozben randizgatunk.

En a helyedben azonnal leszogeztem volna hogy nincs tobb szexkapcsolat ha randizni akar veled.

Bar honnan tudnad hogy igazat mond... Mondhatja azt is hogy ok, nincs tobb szexkapcsolat de lehet hogy ugyan ugy kurogatja a masik csavo, jo esetben csak addig amig komolyra fordul kozetetek a dolog.

2019. jún. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
amig talalkoztunk addig nem volt vele, ezt tudom dehat az csak 2x volt és 4 napon belül
2019. jún. 17. 01:18
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha valaki komoly kapcsolatot keres, és már van rá jelölt, biztos nem marad benne egy szexkapcsolatban. Vagy nem érdekled, vagy nem akar komoly kapcsolatot. Másik probléma, mi a garancia, hogy melletted a későbbiekben nem lesz szexkapcsolata, ha már most is megteszi? Hiszen neki ez természetes. Helyedben nem nagyon élném magam bele a helyzetbe.
2019. jún. 17. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!