Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 21-28 éves fiúk/ férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21-28 éves fiúk/ férfiak mostanság miért találjátok kevésbé vonzónak a szőke hajú lányokat?

Figyelt kérdés
Ezt leginkább itt gyk-n olvasom, hogy inkább az alacsonyabb barna hajú lányokat részesítik előnyben a magasabb szőkékkel szemben. Élőben mást taszatalok, de ugye nem lehet általánosítani.

2019. jún. 17. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Nekem ez sosem változott, sosem volt hajszínhez köthető. Gyakrabban tetszenek barna hajú lányok, lehet hogy azért, mert több van, vagy mert én magam is szőke vagyok. De ettől függetlenül sok szőke lány tetszett már.


Talán ami egy általánosabb ok lehet, az az hogy sok nő festi a haját szőkére és valahogy összekötődött ez a dolog a sokszor primitívebb, plasztikázó, műkörmös, szolizós sztereotípiával és egy visszataszító hatást kelt az összkép. Ellenben a barna haj meg talán természetesebb hatást kelt már emiatt tudat alatt. Nem azt mondom, hogy ez jogos, de ez állhat talán a háttérben.

2019. jún. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
13%
A barnák általában szebbek, de persze van kivétel. 175-nél ne legyen magasabb.
2019. jún. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%
Kérdező, érdeklődj a Kardashian-klánnál.
2019. jún. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én vonzónak találom a szőkéket is. Mondjuk aki 180cm+ az már mindegy milyen hajú nálam magasabb bár egy magas nő is nézhet ki jól. Csak komplexusok miatt nehezebben talál párt.
2019. jún. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Magas alatt 170-175cm-t értek
2019. jún. 17. 22:07
 6/8 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, mert én lány vagyok; de arra gondolok, hogy pl statisztikailag többek/többen írták, akik a barna hajat preferálják. Tehát azalá a kérdés alá. Ja és pl nem feltétlenül gyűlt össze mondjuk annyi válasz; amiből már mérvadóan le leehtne vonni következtetéseket;

Ja és egyébként szerintem meg pl vannak, akik nem a hajszítn nézik elsődlegesn.

2019. jún. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pedig nincs is jobb egy eredeti szőke csajnál, pláne ha még magas is. Nekem a 188cm mellé passzolna is ez a magasság. Amúgy nem hinném hogy számít a hajszín ha kedves a lány.
2019. jún. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
22%
szerintem a válasz egyszerű....álláspontom szerint a szőke haj nagyon sokat dob egy nőn... figyeljétek meg egy átlagos csaj barnán mondjuk 10/6.... ha szőkére festeti a haját kivasalja máris 10/8 mert egyszerűen az agy úgy skatulyázza be, hogy ott egy "fullos szőke". Magas sarkú, smink, miniruha, műköröm, festett szőke haj és bármelyik csak eléri a 10/6-7 es pontozást még a csúnyák is... mert mindenre van csalóeszközük... persze a kövérség a kivétel azzal hálistennek nem tudnak mit kezdeni de minden mással igen. Így aztán egy szőkéhez sokkal nagyobb félelemmel mennek oda a pasik mondván, hogy ez a nő túl jó nekem vagy tuti van valakije BMW-vel mert nagyon fullos a csaj stb stb. Közben egy 1300 ft-os festék semmi más.....
2019. jún. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!