Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiztam egy fiúval Tinderről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiztam egy fiúval Tinderről, majd törölte magát az alkalmazásról. Ennyire kiábrándult volna? :D

Figyelt kérdés
Mármint, a profilja nem tűnt el meg tőlem sem vált szét, de nem jelzi, hogy változna, hogy hány km-re van tőlem és nekem akkor volt ilyen, amikor magát az alkalmazást töröltem. :D
2019. jún. 19. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Nem kell a legrosszabbra gondolni. Lehet csak meghalt.



(Vagy csak belelátsz hülyeségeket, mivel írod, hogy "profilja nem tűnt el, csak..." és innentől a saját kis teóriád.)

2019. jún. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem gyártok összeesküvés-elméleteket, de mondta, hogy elutazik, szóval most messzebb kell lennie. :D
2019. jún. 19. 19:23
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Édes istenem... 🤦‍♂️ Baromi creepy vagy, hogy ezt figyeled.
2019. jún. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kapcsolta be azóta a Tindert, akkor nem frissül a helyzete...
2019. jún. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tényleg? Na, ezt nem tudtam!
2019. jún. 19. 19:38
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy creepy, csak kíváncsiságból megnéztem és meglepődtem.
2019. jún. 19. 19:38
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy másik telefont vitt, ez meg lemerülve fekszik a szobában.
2019. jún. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!