Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak veletek elöfordult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak veletek elöfordult már, hogy egy külsőre kevésbé dekorativ lányt választottatok egy gyönyörű lány helyett?!

Figyelt kérdés

Mondjuk azért mert a személyisége sokkal közelebb állt hozzátok..

Vagy nektek lányok volt olyan,hogy miattatok dobtak egy tőletek sokkal csinosabb lányt?


2019. jún. 25. 23:13
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Tudod...a külső megfog, a belső megtart :) Láttam múltkor egy párt, édesen andalogtak az utcán, a csaj kb, 100 kg volt ránézésre, a srác úgy 70 ( ésmagas) és mégis szerelmesen nézett a csajra. Hiába kvázi gyönyörű vagy csinos valaki , ha belül üres.
2019. jún. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%

A férfit és a választanit egy mondaton belül eddig csak a politika rovatban láttam. Oda akartad írni a kérdést ? :D

Komolyra fordítva, mindig csak egy valaki szokott úgy tetszeni egyszerre.

32/f

2019. jún. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
A férjemnek volt előttem egy párja, aki kb. mindenkinél szebb volt. Én sem vagyok csúnya, de ez a csaj gyönyörű volt. Sokáig vissza akarta kapni a páromat, de nem sikerült neki. Szerinte a lány szép és okos, de hisztis, nem szereti az állatokat és gyakran volt rosszindulatú másokkal. És lenézte a kevésbé szép lányokat. Felszínes volt. Ezek a dolgok akkor tűntek elő, amikor kb. 1 év után eloszlott a lila köd. 2 évig voltak együtt.
2019. jún. 26. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Igen, volt már rá példa, de nem kellettem a lánynak, mert nem nézek ki jól.
2019. jún. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
9%
Volt már rá példa, mert a gyönyörű túl hisztis volt, az átlagos meg tudta hol a helye
2019. jún. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%

Egy kapcsolaton belül választani egymást szokták a párok. Nincs olyan, hogy csak egy egyik válassza a másikat.


Akár férfi, akár nō, hiába választ az egy gyönyörū partnert, akivel randizgat, ha közbe az olyan, hogy nem lelkesedik eléggé a kapcsolatért.


A kinézete is fontos némileg, a személyisége, + az is, hogy kötōdjön hozzám és szeressen.

2019. jún. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6 egy kapcsolaton belül már nem kell választani, mivel a vákasztás már megtörtént. Arról nem is beszélve, hogy az, hogy választasz valakit, és az hogy valakivel kiválsasztjátok egymást, nem zárják ki egymást.
2019. jún. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen volt. Pár éve pont két lányt sodort utamba a szél, én a kevésbé szebbet választottam, mert a szebbnek annyira nem illett hozzám a személyisége, a másiknak meg nagyon.


Végül, én 2,5 évet voltam azzal, akit választottam, a másik lány pedig férjhez ment ahhoz, akivel utánam ismerkedett.


A másik lány nem volt rossz személyiség, pusztán nem hozzám való volt.


Szerintem, így mindenki jól járt.

2019. jún. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#1 Hát ja, az a lány biztos hogy nem volt belül üres. :)
2019. jún. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen, előferdült.


Még középiskolában.

2 lány tetszett.

Az egyik az évfolyamtársam. Kedves, aranyos, amolyan "uplifting" személyiség volt, tehát mindig mindent energikusan, pozitívan nézett, és gyönyörű volt. 18 évesen 175 magas, eredeti hullámos aranyszőke hajjal, zöld szemekkel, hosszú combokkal, és még ha nem is 90-60-90, de 90-65-80 méretekkel.

A másik egy felsőbbéves (OKJ-ra jött a sulinkba). Alacsony, 154 centis, hullámos festett fekete haj, lapos mellkas (épphogy B-s), nem túl nagy de kerek fenék. Lapos arc, fehér bőr. Viszont gyönyörű azúrkék szemek.


Az első lány együtt akart lenni velem, párszor randevúztunk is, de végül mégis a második lányba szerettem bele.


Az már más kérdés, hogy sajnos nem lett a dologból semmi.

2019. júl. 27. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!