Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, ha ciki es nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha ciki es nem hozott minket közelebb a szex?

Figyelt kérdés

Attól hogy lefekudtem egy pasival , akivel parszor talalkoztam azelött , meglepett hogy szex utan idegenként köszöntem el töle . Nem éreztem hogy ettöl jobban kismernénk egymast , jobban megszerettuk volna egymast

Életemben elöször próbáltam ki ilyet es azt hittem érzéseim lesznek , felélednek köztunk az érzések

De nem ez törtent .

Ha talalkoznak vele az utcan , olyan lenne mint egy szomszedot latni

Söt szegyellem is a történteket , hogy könnyen adtam magam, hagytam magam rádumálni .

A pasi is erzekelte ezt a hozzáállásom . Lehet talan emiatt , ritkan keresett azóta

Utoljara mikor irt , azt mondtam hogy túlvgyok rajta mert ket hetig nem jelentkezett

Teljesen össze vagyok zavarodva . Amúgy illene hozzam es helyes pasi , de nem tudom régen mindig udvarlas utan egymas megismerese utan volt szex , es egesz mas volt .

Lehet ezen a kapcsolaton valamit javitani ? Vagy engedjem el tenyleg , fejben is



#közelseg
2019. jún. 26. 16:46
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Most mit parázol? Könnyen megkapott. Ha olyan sokat akart volna tőled várt volna. Latta hogy "egy patront megérsz" meg aztán bejön neked. Ha én is bejönnék egy jó babának én is ezt tenném.

Ha nem pálya lefektetni akkor mellettem is simán lefektetheti más. Szóval tanulj belőle.

2019. jún. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hogy a pi csába működhetnek az ilyen kapcsolatok, tudom régimódi vagyok, de mikor még huszonéves voltam, a szex csak mégközelebb hozott...

F36

2019. jún. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
En sem ertem miert nem érzek többet
2019. jún. 26. 17:10
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát, kipróbáltad, most már legalább tudod, hogy milyen egy alkalmi szex egy félidegen emberrel.


Van olyan nő, aki évezi, de a többség nem. Én is kipróbáltam, nekem is tök megalázó volt, azóta soha nem megyek bele szexkapcsolatba, csakis tartós kapcsolatban feküdtem le valakivel.


Mondjuk az akalmit is beleszámítva a mostani vőlegényem a harmadik, akivel valaha szexeltem.


26L

2019. jún. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Figyu, ha valakivel nem akarsz szexelni, akkor ne szexelj. Hogy a francba lehet ilyesmire rádumálni, ha nem akarod? Nem vonzott, nem akartad, mitől alakultak volna ki érzelmek? A szextől önmagában nem fog.

Ezt engedd el, semmi vonzódás nincs köztetek.

2019. jún. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Aki iránt eleve nem érzel semmit, azzal miért szexelsz? Az érzelem és élvezet nélküli szex inkább eltávolít.
2019. jún. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Lehet-e ezen a kapcsolaton valamit javítani?"


Milyen kapcsolaton? Ez nem kapcsolat. Dugtatok egyet, ami vagy jó volt, vagy nem. Nem a szex hozza az érzelmeket, hanem a közös élmények, az együtt töltött minőségi idő (amibe beleszámít persze a szex is).


Ő nem tervezett egy patronnál többet, benned meg nem indított el semmit. Mi a kérdés?


Menj tovább, vond le a következtetést.

2019. jún. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Azt olvastam hogy a szex meghozza az érzéseket

Amúgy vonzalom volt

2019. jún. 26. 21:13
 9/9 anonim ***** válasza:
Nos, akkor empirikus bizonyítékod van, hogy nem minden igaz, amit olvasol a Internetbe.
2019. jún. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!