Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyek azok a kritériumok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyek azok a kritériumok, amiket a leendő partneretektől elvárnátok egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Azokat a szempontokat írjátok meg, ami részetekről nélkülözhetetlen abban, hogy kiegyensúlyozottan működjön egy párkapcsolat.

Írjátok mellé a nemet és korotokat is. Köszi:)



2019. jún. 27. 07:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
5%

Hazassaghoz nekem eleg, ha szuz a lany, es van kozos erdeklodesi korunk, mivel utobbibol minden mas elvarasom is hosszabb-rovidebb uton levezetheto. A kinezetet tekintve nincsenek elvarasaim, de szeretnem, ha torekedne arra, hogy a legjobb formajat hozza.


Tulajdonkeppen ennyi, de a legtobben mar a szuzesseg resznel elbuknak (es nem, a ferfiak szuzessege nem ertek, ellenben a nokevel, tehat igen, en nem vagyok szuz, de ez semmiben sem csokkenti egy ferfi erteket).


22/F

2019. jún. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Intelligencia, humor, őszinteség, megbízhatóság, igényesség.

23/F

2019. jún. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
#1 persze, a nő legyen szűz, mert az a dolga, de az oké, ha te végigqrtad előtte a fél várost. Akár mellette is folytathatod, mert a nő a világ kvája ha félrelép, de a pasinak természetesen lehet, mert "csak testiség", "nem kapta meg otthon"... Undorító
2019. jún. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nyilván nagyon fontos a hűség.Hogy számíthass rá és ne kifelé kacsintgasson a kapcsolatból.

Fontos,h9gy figyeljen rád és ne csak a saját dolgaival legyen el foglalva.És tudjon igazán megnevettetni ebben a nehéz világban

2019. jún. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

#3


Csak a projekció...


Az sem "oké", ha egy férfi "végigqrta" a fél várost, de nem azért nem "oké", amiért ugyanez egy nőnél nem "oké". A férfi és a nő ilyen szinten SEM összehasonlítható. "Oké"?


Egyébként nem "qrtam végig a fél várost", két komoly kapcsolatom volt, több évig tartott.

2019. jún. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
És akkor a két komoly kapcsolatodban lévő nőt értéktelennek érzed, illetve azzá tetted? Kevés hozzád hasonlító undorító gondolkodású ember van ezen az oldalon, pedig 25 éves koromig voltam szűz, a későbbi férjemmel veszítettem el és büszke is voltam rá, de ha valaki csak ennyi értéket látott volna bennem, annak sürgősen kiadtam volna az útját.
2019. jún. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

Hagyd utolso en mar leveleztem vele. Vmi olyasmit mondott erre hogy azokban a lanyokban nem a feleseget kereste:D nagyon fura az a tag, ha nem csak egy troll.


Majd szepen megoregszik egyedul, nem kar erte:D


Kriteriumok: legyen oszinte, tudjon kommunikalni (problemakat is!), oda-vissza torodes egymassal, drukkola egymasnak. Legyen hasonlo vilagnezetunk es kozos erdeklodesi koreink.

2019. jún. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

#6


Számomra nem értéktelenek, hiszen az egyiknek én vettem el a szüzességét, a másik pedig nem volt szűz. Bármilyen meglepő, én sem úgy születtem, hogy azt gondoltam, amit most gondolok.


Undorító és elképesztően sötét itt csak te vagy. Megláttad a szüzesség szót, és azonnal falnak mentél, mint a retardált bohóc, ami vagy. Nehéz életed lehet.

2019. jún. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én fontosnak tartom, hogy legyen őszinte. Egyezzenek a jövőbeni céljaink, terveink (amennyire csak lehet).

Fontos a hűség, ápoltság, kedvesség.

Legyen meg a kapok-adok viszony, tehát ne legyen önző és ne mindent magának akarjon.


Legyen humora, önbizalma, de ne legyen nagyképű.


A legfontosabb: szeressen tiszta szívből

2019. jún. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálam a legfontosabbak a hűség, legyen intelligens és legyen legalább annyira igényes a külsejére mint én. Nem arra gondolok, hogy csak sminkben menjen mindenhová. Figyeljen oda az étkezésre és az alap esztétikai tényezőkre. Tudjunk beszégetni egymással és legyen valami közös pont a szabadidős tevékenységeinkben.
2019. jún. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!