Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Legelső találkozón ti hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legelső találkozón ti hogy köszöntitek a lányt Tinderről?

Figyelt kérdés

Én úgy gondoltam egy laza ölelés egy szia mellett tökéletes. Ti hogy látjátok? Kézfogás és bemutatkozás szerintem fölösleges, mert úgyis tudjátok egymás nevét , puszi pedig hirtelen jöhet neki. Előre egyeztetni pedig hogy hogyan fogom köszönteni elég kínos.

Szóval szerintetek ? Fiúk ti hogy szoktatok? Lányok nektek mi fér bele ?

Persze nem csak tinderre, hanem bármilyen online ismerkedős appre szól a kérdés.

Köszi előre is , a kor:19F és 18L



2019. júl. 1. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az oleles elsore sok, inkabb csak puszi.
2019. júl. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én első találkozón nem ölelkezem, nem puszizkodom soha, csak szimplán köszönünk egymásnak és adott esetben kezet fogunk. Mondjuk társkeresőt nem használtam soha. 20/L
2019. júl. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem puszi az oké, de én azt sem szoktam. Simán csak köszönök neki
2019. júl. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

laza ölelés??? hol élsz, ember??!!

egyrészt nem illik, másrészt túl sok elsőre, ilyen könnyen egy férfi ne adja már magát, harmadrészt mi van, ha élőben nem jön be??

te meg ott ölelkezel, mint valami szeretethiányos.

Legyél már férfi!


Kézfogás és köszönés, mosoly, ilyesmi.

Vagy csak egy kedves köszönés.

Bőven elég...

És ezen még agyalni is kell, hogy hogyan kell egy találkozón köszönteni egymást... a csaj megütötte veled a főnyereményt..

2019. júl. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a kézfogás. Igaza van az előző hozzászólónak,az ölelés túl sok lehet elsőre.
2019. júl. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Elengedek egy „Szia!”-t, aztán puszi jobbra-balra, és bemutatkozom személyesen is.


26f

2019. júl. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Köszönés és 2 puszi. Volt amikor a lány kezdeményezte a puszizkodást. Szerintem ez még nem tolakodó, egy egyszerű de kedves köszönés ami legfeljebb annyi jelentést tartalmazhat, hogy élőben nem "undorodsz" tőle (nagyon erős kifejezés tudom), és esetleg még örülsz is ,hogy látod.
2019. szept. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!