Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hangulatemberként jobb ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hangulatemberként jobb ha nem ismerkedem senkivel?

Figyelt kérdés
Az eddigi kapcsolataim elég hamar véget értek mert a hangulatingadozasaim ranyomtak a bélyeget. Hiába nézek ki jól hiába van meg mindenem. A hangulatnak sokkal nagyobb jelentősége van, nálam pedig ez elég változó. Van hogy hónapokig nagyon jó periodusom van, ilyenkor vonzom be a lányokat, aztán viszont ha átvált a rossz periodusra, akkor nem értik meg,azt hiszik csak álarcot mutattam, pedig nem. A legtöbben ilyenkor elfordulnak tőlem és magamra hagynak, így még nehezebb megbirkózni a bajommal. Aztán ha nagynehezen kiverekszem magam egyedül a mélypontról, akkor kezdődik minden elölről. Ilyenkor le se tudom vakarni magamról a csajokat.
2019. júl. 1. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

Ha ennyire ingázol, az már nem normális. Hitler vagy Sztálin is csak hangulatember volt ennyi erővel.

32/f

2019. júl. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az még nem jutott eszedbe, hogy ez a hangulatingadozas lehet akár bipoláris depresszió is? Azért az nem normális, hogy gyakorlatilag egyik napról a másikra a hullamhegybol hullamvolgybe kerülsz.
2019. júl. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát, ha derogál megtanulni kezelni a hangulatingadozásaidat és uralni az érzelmi kilengéseidet, akkor egészségedre.
2019. júl. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De gondoltam rá, el is mentem pszichológushoz,aki azt mondta hogy ez nem bipoláris depresszió,mert az ennél sokkal durvább és nem is feltétlen van oka. Nálam mindig van konkrét oka hogy miért olyan a hangulatom amilyen.
2019. júl. 1. 16:35
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor konfliktus vagy válságkezelés terén próbálj kicsit erősödni, nem járja, hogy annyira mély a mélypont, hogy szabályosan kirakatod magad.

32/f

2019. júl. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudok uralkodni magamon,de ha szar a hangulatom az látszik rajtam kíul az arcomra. Ilyenkor inkább bezarkozom, mert senkit se akarok ezzel terhelni.
2019. júl. 1. 16:38
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
És szerinted, úgy őszintén, kinek van erre hosszú távon idegrendszere, meg kedve, hogy belemélyedsz az önsajnáltatásba, és hogy ilyenkor nem lehet rád számítani?
2019. júl. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!