Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó, és hasznos társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó, és hasznos társkereső oldalakat ajánlanátok!?

Figyelt kérdés
Bevált és jó helyekre gondolok

2019. júl. 6. 23:37
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nincs ilyen oldal. :( viccen kívül.
2019. júl. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez az oldal nagyon hasznos társkeresésre! viccen kívül
2019. júl. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%

Randivonal

Nekem bevált :)

2019. júl. 7. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha férfi vagy, és nem nézel ki olyan jól, mint Brad Pitt, Johnny Depp és Hugh Jackman együttvéve, akkor nincs ilyen oldal. Mindegyiken ugyanazok a nők vannak fent, így egyik sem ír vissza annak, aki ezt a mércét nem üti meg külsőre.
2019. júl. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
A tulajdonosoknak hasznos mindegyik társkereső, mert nagy pénzeket keresnek rajta! Jó az nincs.
2019. júl. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fent írta valaki! Ha férfiként nincs jó fénykép arcod és mondjuk alacsony vagy és kopasz, akkor a tarskereső nem olyan jó választás. Próbálj ismerkedni a közvetlen környezetedben. Munkahely közelében, tömegközlekedés.A munkahelyen mondjuk szerintem úgy jó, ha nem közvetlen munkatárs a kiszemelted. Nem egyszerű ez.
2019. júl. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Elittárson igényes nők és férfiak vannak főleg.

Igaz nekem ott se jön össze semmi, hiába fizettem elő...

2019. júl. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 elittárson ugyan azok a kamuprofilok vannak mint a többin, sőt ott szinte csak az van, botokkal, animátorokkal hihetőbbé téve. + az engedély nélküli pénz leemelés mutyijuk
2019. júl. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!