Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy vagányabb csajnak, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy vagányabb csajnak, aki tetovált, koncerte járós, ALKALMANKÉNT alkoholfogyasztó, baseball sapkás, etc. Egy szép nagy rózsacsokrot venni jó ötlet? Az ilyen típusú lányok is szeretik a csajos dolgokat?

Figyelt kérdés
2019. júl. 10. 19:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem rossz felé keresgélsz. Még a hétköznapi lányok közül is kevés tudja értékelni ezt (még ha szép gesztus is), nem még egy tipikus rockercsaj. Kevés a nőies nő manapság.
2019. júl. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én tetovált vagyok,metált szeretem, néha eljárok koncertre de amúgy nem vagyok "metálos" mert mindent meghallgatok amit a szívem befogad, és imádom az aranyos/értékes dolgokat sőt. Szóval ez nem zene és alkoholtól függ. 22/F
2019. júl. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen,érdemes.Elég egy szál rózsa is.Ja,és nem kötelező becsomagolni.Ha hosszú a szára,akkor levágnak belőle.
2019. júl. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%

Én egy otthonülős, csak szoknyát hordós, soha alkoholt nem fogyasztós könyvmoly vagyok, és semmilyen virágot nem szeretek kapni. Nekem ez nem csajos, hanem felesleges.


Ráadásul nem romantikus, tucat. Ha figyel RÁM, mikor azt mondom, hogy állandóan elhagyom a hajcsatjaimat, és meglep egy pár száz forintos bobby pin csomaggal vagy egy kis mütyürrel, amiben tárolhatom a csatokat, az ezerszer romantikusabb, mint egy filmes klisé. Az nekem szól, annak, aki vagyok. Nekem a romantika azt jelenti, ismerem és szeretem a másikat.

2019. júl. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Filmes klisé lenne virágot adni annak, akit szeret az ember?
2019. júl. 10. 20:26
 6/16 anonim ***** válasza:
25%

#4


Ja, neked, de másik 1000 azonnal "mer sóher vagy azér' veszel ilyen olcsóságot!"

2019. júl. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
41%

Kapcsolaton kívül ne adj inkább.

32/f

2019. júl. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy szal rozsa!

Ne egy egesz csokor. Foleg, ha mentek valahova, mert akkor nincs hova tenni. Ha elkuldod a munkahelyere, vagy lakashoz viszed, akkor talan ok.

Plusz rengeteg penzbe kerul.

Ha rolam lenne szo, tetkos, rocker csaj vagyok, akkor nekem inkabb egy tulipan csokor, de meginkabb koncertjegy :)


Semmikeppen se cserepes virag!!

Egyszer kaptam fokfoldi ibolyat egy elso randin. Nem volt masodik, meg akkor se, ha ertekeltem, hogy le akart nyugozni.

2019. júl. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
51%

Varrass egy csokrot a répádra, aztán nyomd a markába.

32/f

2019. júl. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
96%

#1 nem a rozsacsokortol lesz noies egy no!

En pl azt szeretem amikor a viragok kint vannak a kertben, es nincsenek "meggyilkolva"

2019. júl. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!