Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a fene? Ez elég gyerekes.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fene? Ez elég gyerekes.

Figyelt kérdés

Egyszer találkoztam egy 25 éves lánnyal egy ismerősömön keresztül. Aztán FBn bejelöltem és beszélgettünk egy picit, elhivtam hogy üljünk be egy kávéra beszélgetni, amit két napra rá beszéltünk meg. Ahogy közeledett az időpont rá két órával lemondta de azóta egyáltalán nem is válaszolt arra amit írtam neki : semmi baj, mikor lenne jó neked?.


Ennyire gyerekes és döntéskeptelen hogy lehet valaki? Pfff. Persze nem ismertük egymást ez lett volna az első közös találkozó.


27F



2019. júl. 17. 17:15
 1/5 A kérdező kommentje:
Félreértés elkerülése végett : a bajom az, hogy ennyi határozottság nincs benne, hogy akkor utasitson vissza amikor megkerdeztem?
2019. júl. 17. 17:18
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

Gyerekes,de ez is az elutasítás egy módja,hogy nem ír vissza...

Lepj tovább ne foglalkozz vele!

2019. júl. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

Örülj neki, hogy nem felejtette el lemondani.


Amúgy soha nem látott ismeretlenekkel kapcsolatban ne legyen semmi elvárásod.


Nem döntésképtelen. Nagyon is jól tudja, hogy nem akar veled találkozni.

2019. júl. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké, hogy tudja, csak nem azt mondta. Persze tovább léptem, csak ott és akkor miért mondta hogy szívesen eljon.
2019. júl. 17. 19:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Amikor először megbeszêltétek se akart elmenni kâvézni csak képtelen volt megmondani.Típusa válogatja.Szerintem jobban jártál.
2019. júl. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!