Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért vonzok be annyi lányt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzok be annyi lányt, ha egyszer hangulatember vagyok?

Figyelt kérdés

Hangulatfüggő vagyok, tipikus 'it depends on my mood' ember. Ha szar kedvem van, flegma vagyok, ilyenkor nagyon nehéz motiválni, vagy bármilyen cselekvésre bírni, nincs semmi motivációm, úgy beszélek, mint aki be lenne szívva. Nem akarok senkinek se megfelelni. Leszarom, ki mit gondol.

Máskor meg teljesen felpörgök, jó kedvem van, poénkodok, érdeklődő vagyok az emberekkel, segítek nekik amiben tudok.

Ezek egyik pillantról a másikra is változhatnak. Voltam pszichológusnál és kérdeztem tőle, h bipoláris vagyok e, azt mondta, hogy nem, hanem csak szimplán hangulatember vagyok,mert a hangulatingadozásaimnak mindig konkrét oka van, azt mondta, hogy ez teljesen normális.

Ami érdekes, h meglepően sok lányt vonzok be, rendszerint olyanokat, akiktől nem akarok semmit, nem zavarja őket, h gyakran szar kedvem van és mélypontjaim vannak. Nagyon válogatós vagyok, az elmúlt évben egyetlen lány volt, akivel összejöttem volna, ő visszautasított engem.



2019. júl. 19. 18:54
 1/8 Noren1989 ***** válasza:
46%

Jólvan Pistuka, verd ki magadra ez esetben.


Lehet, hogy feltűnt, de külső szemszögből ez olyan, mintha nem lennél normàlis.


Btw, könnyen lehet, hogy pont ennek az egy lànynak egy stabil személyiségű, megbízható pali kellene....de ez csak egy tipp persze.

2019. júl. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Mindjárt felteszem a pénzügyek kategóriába, hogy miért keresek ennyi pénzt! Pedig nekem még több kéne. Kb. ennyi értelme van a kérdésnek.
2019. júl. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát én magam is mániás depresszióra gyanakodtam, ezért mentem el pszichológushoz, de szerinte ez nem az.


Amúgy jah, valszeg ennek a lánynak egy stabilabb emberre lett volna szüksége, mivel ő is kb. hasonlóan hangulatember mint én.

2019. júl. 19. 19:01
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ebben semmi különös, nagyon sok ember hangulatember.
2019. júl. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Leginkább azért, mert jól nézel ki, de az is hozzájárulhat, hogy a hangulatingadozásaid miatt kiszámíthatatlan vagy, az is tetszik a nőknek.
2019. júl. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%

Hagyjuk a számot, Zolikám!


:D

2019. júl. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ja ismerős, mintha két éned lenne. Sajnos én ebből nem profitáltam semmit, inkább csak sértődés lett belőle, annak ellenére, hogy előre szóltam többször is, hogy milyen vagyok.

Biztos, helyes gyerek lehetsz, vagy sármos azért maradnak melletted. Nincs köze a viselkedéshez. Esetleg van akit tényleg taszít a kiszámíthatóság, annak a fantáziáját birizgálhatja ez a kettősség.

2019. júl. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%

Nekem is tetszett meg ilyen srác, és is a bipoláris depresszióra gondoltam. :D


- Ha konkrét oka van a hangulat változásoknak, az egyértelműen nem depresszió, igaza van a pszichologusodnak.

- Nem azért tetszett meg a srác, mert idióta (bocs), mivel csak kesobb derült ki, hogy ilyen hangulatember és a végletek embere. Sőt, ez inkább számomra nagyon taszító, mert kevés dolog csesz fel, de a hangulat függő viselkedés, hangulatemberekkel nem tudok igazán jól kijönni. Borzasztóan irritálja, hogy bármit tesz azt a hangulata befolyásolja... amiért megtetszett az sok más apróság volt, gesztusai, más pozitív tulajdonságai..

- szóval bevonható be lehet embereket, de kapcsolatban megtartani, vagy egyáltalán kapcsolatba kezdeni már más tészta ám. Értem ez alatt, amikor már el is kell viseljenek...

2019. júl. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!