Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Harmadik randira is rózsa?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmadik randira is rózsa?

Figyelt kérdés
Első randevúra nem vittem semmit. A másodikra egy lágy rózsaszín rózsát, nagyon tetszett a hölgynek. A harmadikra szoktatok adni valamit vagy mi illik? (Mert nem sok ha megint rózsát adok..) Ti hogy szoktátok?

2019. júl. 20. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
Én alapból nem vinnék virágot egy randira. De, ha viszel is valamit akkor ne kétszer ugyan azt.
2019. júl. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Jó olvasni, hogy vannak még ilyen gavallér férfiak.

Én egyszer kaptam egy kis csokit aminek a cimkéjén az állt, hogy "örülök neked".

Mit ne mondjak én is nagyon megörültem neki, de nem tudom hol vette. :-)

2019. júl. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2%

Virágot halottnak meg emlékműnek viszünk.


Örüljön, hogy ismerhet! Ennyike!


F, 25

2019. júl. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Én egy csokor rózsát kaptam második randira. Hát, nagy "öröm" volt hurcolászni. (Azóta a férjem amúgy:)
2019. júl. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet rozsa, csak kezdjen el pirosodni. Sotetebb rozsaszin, aztan halvany piros, mely voros, aztan maradhat ez a szin csak legyen egyre tobb. Persze ha bejon a csajnak, meg birja a buxad.
2019. júl. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

#3 jól meg mondtad a tutit kisöcsi. Aki ilyen szavakat használ férfi?? létére, hogy "ennyike", ott erős zűr van a toronyban...


Kérdező, egy szál vörös rózsával vagy egy doboz bonbonnal nem lősz mellé. Sok sikert!👍😊

2019. júl. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, nekem sok lenne, ha nagyon bejön a srác, akkor már attól elolvadok, hogy mélyen a szememben néz, és bármi kedveset mond, ha meg nem akkor a rózsa se segít rajta, szóval szerintem fölösleges. Néha néha oké, de 3 randiból 2-n nekem sok lenne, elkopik az értéke ha van.


24N

2019. júl. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon szimpatikus volt hogy harmadik randin egy olyan helyre mentünk amit meséltem neki már, hogy kedvelték (kilátó) illetve mivel névnapom volt a kedvenc gumicukrom.


Most valami olyan apróság lenne ezért magamból kiindulva megfelelő amit már tudod hogy kedvel mert azt jelentené figyeltél amikor mesélt magáról.

2019. júl. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!