Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit csináltok, ha hiányzik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csináltok, ha hiányzik a szex, de komoly kapcsolatot épp nem akartok, vagy nincs képben olyan személy, akivel el tudnátok képzelni?

Figyelt kérdés
Kibírjátok,vagy felszedtek valakit,esetleg ha úgy van,barátság extrákkal "kapcsolatba" kezdtek bele?

2019. júl. 22. 00:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
16%

Nekem egyszer kozel 3 evig nem volt senkim.

Probaltam randizni, ismerkedni, stb de legtovabb ameddig jutottam az az volt hogy egy csaj leszopott.

2019. júl. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
Szenvedek 🤷‍♀️
2019. júl. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
65%

Hát ha nincs senkim, kitől lenne szexuális vágyam? XD

Ha valaki olyantól, aki visszautasított, akkor lekaparom a falat. Pár évig eltart, míg elcsitul. Próbáltam másra átvinni a szexuális vágyamat, de nem lehetséges.

2019. júl. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%

Szóval soha nem önmagában a szex hiányzik, ez üreshalmaz.

Ilyen még nem volt.

2019. júl. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
18%
Próbálok barátnőt keresni. Ha nem megy, akkor magamnak oldom meg, esetleg egy-egy régi barátság extrákkal-t próbálok felmelegíteni. Végszükség esetén vannak erre a problémára szakosodott lányok ;)
2019. júl. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Várakozok türelemmel, amíg jön valaki olyan, akivel kapcsolat is lehetne. Szex önmagában nem megy sajnos.
2019. júl. 22. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%
Semmiféleképp. Az én értékrendembe ez nem tartozik bele, de mivel nincs is képben jelenleg senki így türelmes vagyok. Van az a mondás hogy legyetek a “csúcson” mielőtt megtaláljátok egymást. Ezen dolgozom, mivel az neked is jó, meg a másiknak is és annál jobban fogjátok értékelni is egymást. Nekem az intimitás fontos, nem olyan amit akárkivel csinálnék. Persze ha az élet úgy alakul hogy elsőnek intimitás és utána jön a kapcsolat kialakitás nem vetem meg mert az alapfeltétel a szerelem már olyankor is meg van és kölcsönös de nem olyan kapcsolatban hogy se veled se nélküled. :) 22/F
2019. júl. 22. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%
Rengeteg a szextárskereső weboldal, gugliban olvashatsz ezekről. Normális társkeresőkön nincs értelme ismerkednek ilyen gyenge szándékokkal, az ingyen szex miatt.
2019. júl. 22. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
31%

Probàlom az exeket.

Idegennel csak szex kapcsolatra en képtelen vagyok

2019. júl. 22. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
58%
Maszturbálok. 🤷‍♀️
2019. júl. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!