Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok, mit szólnátok, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, mit szólnátok, ha egy nő hívna el titeket randizni?

Figyelt kérdés

A munkahelyén ismertem meg és egyszer még megyek majd hozzájuk megbeszélésre, de utána már nem biztos. Viszont nagyon szeretném megismerni úgy éreztem kölcsönös a szimpátia. Így gáz volna, ha nőként én mondanám, hogy szeretném megismerni és igyunk meg valamit?

Vagy arra gondoltam viccesen közlöm vele, hogy ha elhívna randizni benne lennék...

Srácok, ez nem túl "erőszakos" egy nőtől?


26N


2019. júl. 22. 11:50
1 2
 1/17 Noren1989 ***** válasza:
100%

Én őszintén meglepődnék.

Sőt, nekem ez kissé direkt lenne,

talán azt sugallná, hogy igen,

na ez a csaj akar valamit...


Szerintem elég lenne, ha talán dobsz neki egy elérhetőséget, esetleg bejelölöd valamilyen beszélgetős platformon.


Emberünkről mennyit tudunk, amúgy?

2019. júl. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Lazy Lover ***** válasza:
100%
örülnék neki
2019. júl. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszel neki mindegy, igent mond :D
2019. júl. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha akar vmit a srác akkor elhív ő
2019. júl. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán tetszene. Hozzá vagyok ahhoz szokva, hogy én szólítom meg a nőket, én hivom randira, én csábítom őket ágyba.


Mindig is utáltam, ha engem akarnak felszedni, szal nekem nem jönne be a dolog annyira.

2019. júl. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%
Volt ilyen, össze is jöttünk.
2019. júl. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Nagyon sok közös van bennünk és mikor találkoztunk, végig éreztem magamon a figyelmét. Minden rezdülésem követte, viszont nagyon szerény, szerintem nincs önbizalma és emiatt gondoltam, hogy "nem hagyom veszni" és kezdeményezek.

Amúgy sosem csináltam még ilyet, de vele annyira egyértelmű, hogy meg kéne ismernünk egymást, hogy azt sem bánom ha leégetem magam...

2019. júl. 22. 12:21
 8/17 Noren1989 ***** válasza:
100%
Figyelj, akkor igazából te már döntöttél...
2019. júl. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Nem döntöttem, több verzió van a fejemben.


Az egyik, hogy elmondom neki, hogy nagyon szimpatikus és elhívom én.

A másik, hogy adok neki egy névjegykártyát, aztán felhív ha szeretne.

A harmadik, hogy elviccelem, ahogy fentebb írtam..


De én sem vagyok egy önbizalommal teli domina :D nagyon izgulok, lehet, hogy végül meg sem merek majd szólalni... Viszont nagyon bánnám ha kihagynám.


Egyébként facebookonegtaláltam, de nem lehet ismerősnek jelölni... Ezért agyalok ilyeneken.


Ha van jobban ötletetek, írjatok pls! :))

2019. júl. 22. 12:44
 10/17 anonim ***** válasza:
18%
Ha bejön nekem, akkor megdugnám még azon melegébe,de a lehető legrövidebb időn belül. Olyan lány már hívott, elég konkrétan, aki nem tetszett és nem is mentem el vele. Ilyen is van.
2019. júl. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!