Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet, hogy bejövök neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy bejövök neki?

Figyelt kérdés
Olyan furcsán néz rám egy csaj a munkahelyemen, mintha azt várná mindig, hogy megszólítsam. Addig néz a szemembe, amíg el nem haladunk egymás mellett.

2019. júl. 23. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld, ki hogy hozzászólsz.
2019. júl. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én láttam egy ilyet nem rég. Mindig engem nézett. Párszor beszéltem vele munkával kapcsolatban úgy, hogy ő mindig nagyon közel jött hozzám. Azóta mással összejött, aminek én am örülök.

Ez annak a jele, hogy magányos, és nyitott az ismerkedésre. Ez a nagyon hosszan szembenézés már egy fokozása az én esetemnek.

Neten keress rá, hogy mivel tudod elkerülni a csendet, tanulj be bár témát, ha ettől félsz.

2019. júl. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Arra biztat hogy szólj hozzá! Valószínűleg tetszel neki! Nekem is volt hasonló. Sajnos nem szólított meg, így továbbléptem. 😑
2019. júl. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!