Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tudnék túllépni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék túllépni? Tanácstalanság.

Figyelt kérdés

Másfél évig voltunk együtt, a napokban lett ennek vége. A szakítást megelőzően szünetet kért hogy gondolkodjon ugyanis az utóbbi időben elkezdett furán viselkedni velem. De akkor még azt mondta szeret és velem akar lenni, én vagyok a mindene és eszében sincs a szakítás. 4 nap szünet után már azt mondta nem érez semmit, kiszeretett belőlem de nem tudja megmagyarázni hogy mitől / miért. Azt mondta sem velem sem a kapcsolatunkkal nem volt semmi baj, boldog volt mellettem. Harmadik személy sincs a dologban, csak egyszerűen elmúlt ok nélkül. Azt mondta nem érez irántam már semmit, nem tud úgy rám nézni stb. Okot nem adtam rá, nagyon jó kapcsolatunk volt, kiegészítettük egymást. Azt mondta tudja hogy én vagyok neki az igazi és azt is hogy ennél jobb kapcsolata sosem lesz mert ő mindig is ilyen lányra vágyott mint én és ilyen kapcsolatra ami nekünk volt. Azt is mondta hogy szerinte előbb utóbb mellettem fog kikötni de ha 1 éven belül nem keres fel újra akkor ne várjak rá tovább. Tanácstalan vagyok... Ő volt az első akivel teljesen egy hullámhosszon voltunk, mindenben. Ugyanaz az érdeklődési kör, világnézet, humor stb. Ő volt a másik felem és én is neki.


Akárhova nézek mindenhol ő van, mindenben őt látom és a hiányát. Felfogni sem tudom még hogy ennek vége.


Ti hogy próbálnátok túllépni? Mi vált be nektek?

(letiltottam mindenhonnan, kidobtam a cuccait, új hobbim is van)


21/L



2019. júl. 25. 12:41
 1/10 A kérdező kommentje:

Kifelejtettem pár dolgot:


- 4 nap szünet volt és azt mondta hogy az utolsó 2 napban mintha nem is lettem volna neki ..

- próbáltam neki elmagyarázni hogy ilyen nem létezik h 4 nap alatt kiszeretsz valakiből akivel másfél évig a jövődet tervezted. Erre a válasza az volt, hogy "pedig látod hogy van ilyen." és hogy ő is meglepődött magán

- kérdeztem tőle hogy azelőtt nem volt benne ez az érzés? azt mondta nem, ebben a 4 napban jött ki rajta

- próbáltam menteni a kapcsolatot, de azt mondta semmi értelme mert nem tud rám úgy nézni

2019. júl. 25. 12:49
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"Azt is mondta hogy szerinte előbb utóbb mellettem fog kikötni de ha 1 éven belül nem keres fel újra akkor ne várjak rá tovább."


Ez mi a franc? Megunt téged, elmegy más csajokat kipróbálni, de te csak várjál rá egy évig, hátha nem jön össze neki, mert akkor te is jó leszel. Egy időre... Te jó ég.


Olyan nincs, hogy négy nap alatt kiábrándulsz a másikból harmadik fél nélkül. Van ott egy másik nő vagy már rég nem szeretett téged.


Mit tegyél? Dolgozzad fel a szakítást. Építsd fel magad újra, legyen teljes életed nélküle. Meglátod, fog még jönni kuncsorogni, amikor te a toppon leszel.

2019. júl. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
koncentrálj a negatív dolgaira, tuti volt az is, hogy kiábrándulj...aztán igen, foglald le magad.
2019. júl. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Azt is mondta éljem a kis életem ugyanúgy ahogy eddig, ismerkedjek, stb. Szóval ez kicsit ellentmondásos a részéről, annyira én se értem.

Nem tartom valószínűnek hogy lett volna más neki, nem olyan embernek ismertem meg és a hazudozás sem jellemezte a kapcsolatunkat, őszinte másfél év volt.

Azt mondta nem akar most szeretni senkit, nem kell neki most kapcsolat.


Az is lehet hogy tudat alatt már régóta elkezdődött nála ez a folyamat, csak nem vette észre (?) hogy már nem szeret. mindig kérdezgettem tőle és azt mondta h ugyanúgy érez mint régen.


Szünet előtt azt mondta megoldjuk, nem akar szakítani és velem akar lenni örökké.. 4 nap alatt meg mintha átmosták volna az agyát.


Egyébként köszönöm a válaszokat :)

2019. júl. 25. 13:55
 5/10 A kérdező kommentje:
Voltak elég negatív dolgok is, többek között a családja miatt fogytam le 14kg-t mert annyira mérgezőek voltak a kapcsolatunkra nézve, piszkáltak engem is és mindenért engem vettek elő. De ha úgy nézzük az én bajom, mert foglalkoztam velük és magamra vettem a piszkálódást. De ezeken mindig felülkerekedtünk és mindent meg tudtunk oldani, lényegében nem emiatt lett vége. (ami vicces, mert mégis ő szakított velem hiába én mentem tönkre)
2019. júl. 25. 14:04
 6/10 anonim ***** válasza:
Volt velem ilyen többször is, amikor más került a képbe. Úgy elég könnyű kiszeretni valakiből ha más iránt fellángolsz.
2019. júl. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez ilyen sántítós történet. Minden jó, minden szép, minden csodálatos, de nem kell.

Ez vagy afféle kertelés, nyugtatás vagy saját magát sem tudja analizálni.


Ha a napokban lett vége, akkor még nincs nagyon min túllépni. Majd telnek a hetek, hónapok és egyre jobb lesz, megnyugszol.

2019. júl. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég gyáva dolog azt mondani, hogy egy évig legyél készenlétben, hogy hátha meggondolja magát.. Amúgy meg nincs olyan, hogy valakiből 4 nap alatt kiszeress.. Szerintem ez régebb óta ott motoszkált a fejében. Csak nem akart róla beszélni, biztos vagyok benne. Én is voltam olyan helyzetben, hogy tanácstalan voltam, hogy mi legyen. Az sem sokkal jobb.. Végül kimondtam és nem volt könnyű nekem sem, pedig nagyon sok okom volt rá, hogy szakítsak. De soha nem mondtam, hogy később majd jövök... Hanem onnantól mindennek vége, nincs barátság, nincs beszéd, tényleg minden formában vége.. És szerintem ez így helyes.. Nem szabad senkit bizonytalanságban tartani. Engedd el, egy gyáva ember..
2019. júl. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Van ott 3. a képben bőven. Nem kell, hogy szerelmes legyen belé, elég, ha dugja. Ez meg az elején ilyen lesz egy ideig, de elmúlik.
2019. júl. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%

Én is ilyen helyzetben vagyok csak annyi, hogy én szakítottam.

Nálunk is volt pár nap szünet és hihetetlen, de nem csaltam meg :O Szimplán rájöttem, hogyha elöbb eszembe jut az, hogy miért forgolódunk alvás közben, mint ő akkor ott bajok vannak.

Szeretem de csak mint barátot.


Hogy nekem mi segített? Eltereltem a figyelmem. Újra elkezdtem az agykontrollt, meditációt és a sportot. Igyekszem megtanulni főzni és varni :D

2019. júl. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!