Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ő szakított, mégis ő haragszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Andrea_B0418 kérdése:

Ő szakított, mégis ő haragszik rám?

Figyelt kérdés
Aki volt már hasonló helyzetben, kérem, ossza meg velem a tapasztalatait, mert én ezt a helyzetet nem tudom megérteni. 2 évig voltunk egy pár. Szégyen, nem szégyen, de úgy, hogy mindketten házasok voltunk. Ismertem a múltját, tudtam, hogy előttem is voltak már női a felesége mellett, én mégis beleszerettem. Én a férjemmel nagyon fitalon jöttem össze, ő volt az első férfi az életemben, de mindig éreztem, hogy nem ő az igazi és a szex terén sem volt meg az összhang. Nem voltam elég biztos a megérzésemben és a kétségek ellenére mégis hozzámentem. Majd jött Ő. Elsőre megvolt a szikra és utána már éreztem, hogy ez nem csak egy kollegiális viszony innentől kezdve (mert kollégák voltunk, innen az ismeretség).1 évig udvarolt, mire megcsókolt, majd hónapok teltek el, mire valódi viszonyunk lett. Életemben először szerelmes voltam. Fülig, mint egy tinédzser. A szakítás előtti hónapokban már nagyon sok vitánk volt, főleg azért, mert én valódi kapcsolatot szerettem volna, amiért fel is adtam volna a házasságom. Egy ideig hitegetett, hogy ezt ő is megtenné, majd végül kiderült, hogy valójában nem akarja. De így is vele maradtam, mert annyira szerettem. Ennek ellenére végül mégis szakított velem. Ő. Az indok pedig az volt, hogy férjnél vagyok. Szóval nálam baj volt, hogy házas vagyok, de nála nem. Én annyira összetörtem (lévén, hogy életem első igazi szerelme volt, a nagy Ő), hogy eltűntem 7 hétre, mert táppénzre kértem magam. Időközben letiltott a közösségi oldalon, de már ezt sem nagyon értettem. Úgy voltam vele, biztos önvédelemből, hogy ne tudjon rólam semmit. Vissza mentem dolgozni, majd az első találkozásunk alkalmával sokként ért, hogy még csak viszonozni sem viszonozta a köszönésem. Úgy sétált el mellettem a folyosón, mintha ott sem lettem volna. Rohadtul fájt, mert a szakítás ellenére én még mindig szerettem és úgy gondolom, nem ilyen viselkedést érdemlek. Ő szakított, ő dobott ki, majd ő tiltott le és mégis ő dühös rám. Egyszerűen ebben nincs logika és értelem. Arra már rájöttem, hogy még ő sincs túl rajtam, de a haragjának az okát egyszerűen nem tudom megérteni. Én meg minden nap szenvedek, mert állandóan magamat hibáztatom, hogy biztos én csináltam valamit nem jól. Azóta a férjemmel sem vagyok már együtt, mert rádöbbentett, hogy ha meg tudtam csalni, akkor valami nem stimmelt a házasságunkban. Egyszerűen miért? Miért lehet dühös rám? Adjatok tippeket, hogy egy ilyen helyzetben miért válhatott ennyire ellenségessé úgy, hogy közben ő dobott ki. Mert én már semmit sem értek… Köszönöm! 31/N

2019. júl. 26. 11:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
23%
A nőstények az alfahímen viaskodnak, aki rengeteget megkap, közben a többi hím magányosan, utódok nélkül, a sarokban matyizva pusztul el.
2019. júl. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
69%
Nem dühös rád csak megpróbál téged teljesen kitörölni az életéből. Előbb utóbb még a munkahelyet is ott fogja hagyni miattad.
2019. júl. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%
@Egyeske: Nem tűnt fel, hogy a "nőstény" is házas? Nyugodtan mondhatjuk, hogy a férfiak is csak a nők egy részén osztoznak.
2019. júl. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

#2/3

Értem én, hogy ki akar törölni az életéből, így azt nem is csodálom, hogy nem keres. Én sem őt. Legyen teljesen vége. De ettől még megadhatjuk a másiknak a tiszteletet azzal, ha legalább köszönünk, ha összefutunk. Azzal, hogy ő ezt sem teszi, azt mutatja, tüske van benne a kapcsolatunk vége miatt. De hisz ő akarta, hogy vége legyen. Olyan, mint ha büntetni akarna.

2019. júl. 26. 11:20
 5/16 anonim ***** válasza:
73%

1. Menj el arról a ,munkahelyről minél előbb !!

2. Nem szeret , sose szeretett, csak kihasználta az érzéseidet. Nehogy megsajnáld szegénykét, hogy jajjajj miért dühös vajon, biztos megbánta....Jól szórakozott veled s ennyi voltál.

2019. júl. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
62%

Ez az ember egy paraszt. Nem ad neked tiszteletet többé, mert nem úgy táncolsz, ahogy ő fütyül. Addig tudott csak nyálaskodni, amíg csak néha járni kellett hozzád, kis szex, kis közös kólázgatás. Neki te ennyit jelentettél.

Talán pár hónap múlva rendeződik köztetek a konfliktus. Ám ő téged komolyan venni akkor sem fog. Ezt próbáld elfogadni.

Amúgy azon se lepődj meg, ha másik kolleginával látod egy idő múlva. Ő az a típus, akinek mindig kell balek a játékhoz.

2019. júl. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
69%

#6os, azért is írtam, hogy menjen el arról a melóhelyről.

Mert az egy dolog, hogy rideg / közömbös leszvele a pali, de még az is előfordulhat könnyen ,hogy a szeme láttára kezd el flörtölgetni valakivel... Hát kinek hiányzikez ilyen helyzetben??

2019. júl. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Tudjátok, már magamnak sem akarok hazudni, nagyon szerettem volna, ha megkeres újra. Lehet hogy ez hülyeség, de egy szerelmes szív így működik. De be kell látnom, hogy nem fog, sőt, valószínűleg csak tönkre akar tenni. De eléri a célját, mert ettől teljesen kikészülök.
2019. júl. 26. 11:45
 9/16 anonim ***** válasza:
69%
Nem fog megkeresni . Nem szenved, csak átlépett rajtad.
2019. júl. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
54%
Figyelj, nem szabadna engedned, hogy így legyen! Neked kéne tovább lépni az ő szeme láttára. Akkor is azt kéne mutatnod, hogy nélküle is boldog vagy, ha nincs így. Ha látja a gyengeségeidet, ki fogja használni őket.
2019. júl. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!