Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A volt párommal már 3 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt párommal már 3 éve szakítottunk, de mint embert a mai napig szeretem, és rengeteg csodálatos emlékünk maradt a 4 éves kapcsolatunkból. Gondolkodom, hogy készítettek egy ezt szimbolizáló tetoválást. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Ti ilyen helyzetben bevállalnátok egy ilyen jellegű tetoválást?
2019. júl. 29. 15:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hajrá 😁 Csak az új pasinak ne mondd el miről szól
2019. júl. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mit? Csináld!
2019. júl. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem a tetoválásokat, elég sok van, de ilyen helyzetben nem csináltatnék. De ez a te tested, te tudod, hogy megbánnád-e vagy sem. Szerintem ha tényleg ezt akarod és ha sikerül egy olyan mintát találnod, ami számodra ezt a 4 jó évet szimbolizálja (csak ne a neve legyen vagy hasonló, legyen valami olyan dolog, aminek van sztorija, de önmagában is megállja a helyét), akkor végül is miért ne.
2019. júl. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
Azt, hogy ez gáz.
2019. júl. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem meg szakadj le már róla érzelmileg. Lesz új párod, nettó elrohanna tőled.
2019. júl. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%

Múlt héten volt egy kérdés, h ha ismerkednék egy ilyen tetkós pasival, nyomoréknak tartanám-e.


Innen üzenem: igen!

2019. júl. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked sokat jelent, csináld meg nyugodtan. Nem muszáj másoknak tudnia, hogy számodra mit szimbolizál (nyilván abban az esetben, ha nem az illető fejét/nevét varratod magadra )
2019. júl. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos nem csinálnék.

Ha már nem fogod szeretni,akkor is tudni fogod mit szimbolizál a tetkó,és lehet hogy nem fog tetszeni,kénytelen leszel átvarratni,,,, ha átlehet.

2019. júl. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem megbánta akarok fogalmazni... csak a hangsúly érzékeltetése végett....ha áttámogatott egy halálesetek, súlyos baleseten, rákon akármi ami oly mérföldkő volt az életemben akkor se a monogramot hanem mint írtad egy aprócska nem feltűnő helyen lévő két sütiemberkét vagy mit tudom én. De nem reklámoznám a tetkó mögötti hatalmas érzelmi kötődést mert az bizony elég furán jönne ki más pasival szemben.
2019. júl. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Természetesen nem a nevét, arcát, vagy bármilyen egyértelmű dolgot varratnék magamra!
2019. júl. 29. 16:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!