Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Honnan tudhatnam melyik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatnam melyik a helyes lepes? Exhez visszamenni?

Figyelt kérdés

22/L 2 eve voltam egyutt a baratommal nagyon szerettem, de a szex rossz volt es kicsit igy kiabrandito (nem tudok elmenni huvelyi uton) igy idovel nem igazan volt kedvem hozza es szakitottam vele, mert tudtam hogy szuksege van ra. Baratok maradtunk nem akarom elvesziteni (bar eleg rossz erzes nezni, hallani mas lanyokkal mit csinal:( ) + egy barati tarsasagunk van. 2hetet vegig bogtem majd minden jo kb 3-4 honapig. Aztan megismertem egy sracot kb ugyanaz mint az exem tulajdonsagikag, nagyon rendes figyelmes barmit megtenne ertem...+neki az elet celja hasonlit az enyemhez, magabiztos...es ez megtetszett nagyon jol erzem vele magam, allandoan vele vagyok. Viszont 1 honapja ram jott az exem hianya, nagyon sok estet vegig sirok, multkor a sraccal voltam es elsirtam magam hogy hianyzik az exem....neki nem mondtam miert sirok....

Kozbe kiderult exemnek is hianyzok...ez mindent felkavart bennem. Nem akarok senkit atverni, bantani. Sose keveredtem meg ilyenbe...nem tudom mit kene lepnem...sajnos nincs olyan akivel ezt megtudnam beszelni. Felek hogy rosszul dontok majd. Hogy elveszitem az egyik legfontosabb embert az eletembe (elso igaz szerelem volt). Mit tegyek? Az uj sraccal nem vagyunk egyutt mondtam neki nemis akarok baratot meg, ezt megertette. De ahj ennel fajdalmasabb dolog nem volt az eletemben help me....



2019. aug. 2. 12:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Felejtsd el az exed. Ami miatt ex, az nem múlt el, csak most nem tűnik fontosnak.
2019. aug. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Akkor menny vissza az exedhez, ha ki tud elégíteni. Ha nem akkor felesleges mert újra el fogod hagyni. Ha meg tudtok mindketten bocsájtani a másiknak azokért a dolgokért amit csináltatok amég nem voltatok együtt. Ha ennyi idő után is az exed érdekel, akkor felesleges új kapcsolatba lépni. Vagy küld el mind a kettőt, vagy meny vissza az exedhez de csak akkor ha a szex is meglesz köztetek. Az új srácnak meg ne húzzátok az idejét, egyértelmű hogy nem tudott ugy megfogni hogy vele is akarj maradni.
2019. aug. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az exed előtt voltál együtt mással is? Akkor milyen volt a szex? Mert vannak nők, akik egyszerűen képtelenek hüvelyi úton elmenni, ott jön szóba a kreativitás. Ha csak ez volt az oka a szakításnak, és meg tudod ezt beszélni az exeddel, akkor megér egy próbát. Ha a személyiségében is volt olyan, ami zavart, vagy úgy láttad, ellentétes irányba halad az életetek, akkor érdemesebb lenne továbblépni.
2019. aug. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szinte ijesztően hasonló szituációban vagyok. Én is 2 évig voltam vele együtt, és nem rég szakítottam vele. Nálunk a szex jó volt, igaz én se tudok elmenni hüvelyi úton. De a szex, az fergeteges. Én a kontrollmaniaja miatt szakítottam vele.


Valószínűleg az új csávó nem olyan érdekes neked, szerintem hagyd ki a képből.

Én azt mondanám, hogy neked is idő kell még a továbblépeshez. Ha masba beleszeretsz tudod, hogy túlléptél.

2019. aug. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
De miért hagytad el az exedet, ha szereted?
2019. aug. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mert nekem semmi kedvem nem volt igy szexelni + 1,5 ev utan olyan megszokotta valt minden semmit mem csinaltunk, lejott tvztunk honapokig csak ez...ha hivtam lerazott hogy gepezik...de ettol szeretem nagyon csak na 22 evesen ugy lenni mint az idosebbek...fogalmam sincs hogy ujra probaljuk e vagy szenvedjek meg kitudja meddig.
2019. aug. 2. 12:54
 7/9 anonim válasza:
Talán lehet nem is a csávó hibája az, hogy nem tudsz elmenni, szimplán gátlásaid vannak vagy bármi! Ezért elmenekülni, főleg abban a hitben, hogy neki akarsz jót! Jobban jársz ha hagyod szegényt, nem érdemel meg téged! Jobbat érdemel!
2019. aug. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Na, csak kisül, hogy nem csak a szex volt a baj. Szerinted mitõl lenne más most? Mitôl lenne jobb?
2019. aug. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Istenes bár, de meddő gatyázás az egész. Felmelegítve csak a töltött káposzta jó.
2019. aug. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!