Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Letezik, hogy ennyire nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letezik, hogy ennyire nem jelentett neki semmit?

Figyelt kérdés

En vagyok a no es akirol szo van, o pedig ferfi, Kozel 4 honaprol van szo. Sokat utaztunk es mindig csinaltunk valamit. Kedveskedett, viragot hozott, sokszor meglepett, mindig emlkezett arra, hogy miket szeretek es mit nem. Olelgetett es puszilgatott. Akarta, hogy hetvegeket toltsunk egyutt stb. Mondta, hogy kedvel es az utolso hetvegenken kinyogte, csak ugy, hogy szeret.


Mikor elkoszontunk egymastol mondta, hogy o azert egy kicsit szerelmes es, hogy biztosan megfogja siratni a mi kis szerelmunket.

Ennek ellenere megis szakitott velem, hogy eltudjon menni egy fesztivalra, es szabad lehessen, ha netan lefekszik ott valakivel.

En kuldtem neki 2 kepet azon a heten egy hotelrol amelyben voltam, mert gyonyoru volt. Meg sem nezte. En kerestem utana is, hogy legalabb annyit tegyen meg, amiben megegyeztunk es megigerte.

De semmi hianyzol es semmi mikor latlak, abszolut semleges beszelgetes volt. Nem is ir vissza.



A kerdes tehat a kovetkezo...


Tenyleg ennyire nem jelentett neki semmit? Tenyleg minden masodpert hazugsag volt?

Levagyok dobbenve es nem tudom hova tenni.

Ujra osszejonni mar nem szeretnek vele, de azert ez wgy kicsit azert bant.



2019. aug. 6. 14:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak szórakoztatta magát veled. Tényleg ennyit jelemtettél neki. Ha vissza is jönne, csak azért tenné, hogy szex legyen. Hisz neked már nem kell udvarolni, csak felhozni az "emélékszel milyen jó volt...." dolgot, így könnyebben a bugyidba jutna.
2019. aug. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Hellmano ***** válasza:
100%
Szerintem már te se válaszolj neki, ha netán eszébe jutnál...töröld ki, mintha nem is létezett volna az illető. Annyit se érdemel, hogy válaszolj neki, pedig tuti felfog még tűnni nálad, hátha egy kis olcsó szexhez juthat. Válaszra se méltasd különben nyeregbe érzi magát, ha visszaírsz neki.
2019. aug. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy utolsó patkány. Gyanítom van valami mentális betegsége is. Ilyet normális ember nem csinál. Örülj, hogy megszabadultál tőle, kapcsolatra alkalmatlan
2019. aug. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te voltál a b terv és valaki "visszaigazolt", vagy ilyesmi, jó volt, jó volt, de ha ezt meg tudta tenni, mégis hiányzott valami.

Talán nem volt hazugság, meg is szeretett, jól esett az ölelésed,, a tudat,hogy valaki odáig van érte, de valahogy mégsem volt olyan, amilyennek kellett volna.

Amúgy meg ha azért szakít velem, hogy a fesztiválon szabadon csajozhasson, a bőrét lenyúztam volna.

2019. aug. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nagyon hianyzik. De nem tudok neki tobbet adni, meg ha megszakadok sem a tiszta lenyemnel. Ez neki nem volt eleg. Nem en vagyok a hibas es o sem az. Egyszeruen igy alakult.

Csak ledobbent, hogy egy kis semmi volt szamara, annak ellenere, hogy lattam rajta, hogy boldog amikor velem van.

2019. aug. 6. 16:08
 6/9 anonim ***** válasza:

Fú... jó padlóra küldött a szemét. :'( Ennél mélyebbre nem süllyedhetett volna, kihasználta a nagylelkűségedet, azt, hogy odaadtad neki testedet-lelkedet, megnyíltál neki, ő meg visszaélt ezzel. Sajnos ilyen emberek léteznek. Lehet, hogy tartozni akart tényleg valakihez, de hogy komolyabbat nem akart, az egészen biztos.


Mindenképpen hagyj magadnak időt, hogy kiheverd, túllépj ezen a sokkon, amit ő okozott. Egy könnycseppet sem érdemel ez a tetű. Te ennél a baromnál sokkal értékesebb vagy, jobbat érdemelsz. Ja, és ne feledd, NEM a Te Hibád, hogy így alakult! Ez nagyon fontos. Ez az ő szegénységi bizonyítványa. Valószínűleg ő még nagyon éretlen (korától függetlenül), ha azért dobott, hogy egy fesztiválon játssza a kurafi macsót.


Fel a fejjel! Most még nagyon nehéz ezt elfogadnod, de idővel minden jobb lesz. Tudom ez nagyon közhelyes, de attól még így van.


29/n

2019. aug. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sose volt szerelem, csak eddig tartott a szinjatek. Most megy ujra vadaszni.
2019. aug. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Undorító egy görény ez a férfi! Vissza ne fogadd, bármit is ígér, ne állj szóba vele. Én ha megkeresne, le is köpném az ilyet.
2019. aug. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Abszolut nem keres, nem is reagal arra amit irok. Total nem erdekli az egesz.
2019. aug. 6. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!