Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A nőknek nincs szükségük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek nincs szükségük egyedüllétre ha szakítanak valakive?

Figyelt kérdés
Ha tényleg beleteszi magát szívvel lélekkel egy kapcsolatba,próbálja felhívni a párja figyelmét hogy változtasson néhány dolgon, de persze egy idő után belefárad és nyitni kezd más felé akit alkalmasabbnak lát, és egyből vált, a legtöbb nőnél ez jól működik így?
2019. aug. 15. 19:56
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
*L
2019. aug. 15. 19:56
 2/16 anonim ***** válasza:
65%

Nincs. Többségük kapcsolatfüggő.


Exem pl. nem is ismerte a szingliséget, 16 éves korától fogva mindig kapcsolatban volt. A rekord utánam 1 hét volt, kb. utána már ment is pasizni.

2019. aug. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
Egy ilyen rossz kapcsolatot az ember tudat alatt már jóval azelőtt lezár, hogy vége lenne. Persze, próbálkozik még egy kicsit, hogy hátha valami megváltozik de valahol már tudja, hogy vége van. Emiatt könnyebb elengedni egy olyan kapcsolatot ahol már nem bánik jól veled a párod. Mivel az érzelmi része már nincs meg és sok dolog miatt haragszol rá így nem okoz túl nagy traumát a szakítás.
2019. aug. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

"Többségük kapcsolatfüggő."


Sokan vannak, de erősen kétlem, hogy ők alkotnák a többséget. Maximum feltűnőbbek. Akik ugyanis jól elvannak egyedül, azok nyilván nem reklámozzák.

2019. aug. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
53%

#4


Az utóbbi időben nem találkoztam olyan nővel, aki szingli lett volna. Vagy kapcsolatban volt, vagy kavargatott valakivel, stb...


Szóval de, a nők többsége kapcsolatfüggő. Az, hogy mondjuk fél évig teljesen magukban legyenek pasik nélkül, ahogy az a srácoknál sokszor előfordul, kizárt.

2019. aug. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%
Én képtelen lennék egyik kapcsolatból egyből egy másikba beleugrani. Kell utána egy kis nyugalom.
2019. aug. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
12%

#6


Max egy hónap ugye? Kb. ennyit jelent a nőknél a "kis nyugalom".


Mondjuk meg is értem. A nők könnyen ismerkednek, minek maradjanak akkor egyedül hónapokig.

2019. aug. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%

5-ös, ne haragudj, de nem az teszi ki a többséget, akiket te ismersz a környezetedben.

Elég apró része a teljes egésznek...

2019. aug. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
34%

#8


15 éves koromtól benne vagyok a csajozásban. Sok nővel volt dolgom. Ezekből némelyikkel összejöttem, némelyikkel nem


De nem ez a lényeg, hanem az, hogy ismerem a nőket.

2019. aug. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Lazy Lover ***** válasza:
Nincs az ismerőseim nem tudnak meg lenni ember nélkül
2019. aug. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!