Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elrontottam mindent, már nem kellek neki , maximum csak szexre.


Pedig olyan jól indult minden. Romantikus volt minden találka. De mindent elrontottam amit csak lehetett és most már nem is beszél velem. Már 1 hete. Úgy tűnik hogy végleg lezárt minden velem kapcsolatos dolgot.

Bocsánatot is kértem már tőle hogy megbántottam, bár nem akartam. Ennyi volt minden. Hiányzik és szeretem.


Mit tehetnék hogy helyre lehessen hozni és úgy lenni mint az elején?


Így nincs értelme élni sem. 😔



2019. aug. 17. 16:06
 1/7 anonim válasza:
0%
Mondd meg ezt neki személyesen de ha azt mondja nem akkor nem érdemel meg téged
2019. aug. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Mivel rontottál el mindent?
2019. aug. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Várj még 2 hetet és hidd el, már fele annyira sem fog hiányozni mint most.
2019. aug. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Te vagy a pasi? Keresd fel és mondd el neki, ha nem akar utána sem engedd el. Neked is kobb lesz úgy.
2019. aug. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%

"akkor nem érdemel meg téged"


Te jóságos szent Mária...te sem vagy valami értelmes ember. Azt se tudod mit csinált a kérdező, de ha a másik fél nem bocsát meg neki, akkor még ő a hibás. Eszem fszm megáll.

2019. aug. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mit rontottál el? Itt a GYK-s rögtönítélő bíróság kimondja, hogy bocsánatos-e a bűnöd és érdemes valahogyan felkeresni és zokogva bocsánatot kérni, vagy jobb, ha hagyod az egészet.

Mert nem mindegy, hogy részegen megcsaltad egy családtagjával, vagy elfelejtettél neki virágot venni születésnapja alkalmából.

2019. aug. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem csaltam meg. Nem erről van szó.

Olyanokat mondtam neki, amivel megbántottam és már nem beszélünk egymással. Valószínűleg már többé nem is fogunk.

2019. aug. 17. 21:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!