Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jól tettem, hogy szakítottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem, hogy szakítottam a kezeletlen baja miatt?

Figyelt kérdés

Fél éves kapcsolat volt, és feltűnt, hogy a barátnőm minden nap tisztasági betétet hord, főleg az utóbbi időben. Rákérdeztem, de azt mondta, hogy a NORMÁLIS folyása miatt kényelmes, pláne így nyáron, és rá is szokott, furcsa már nélküle. Szerintem semmilyen olyan folyás nem normális, amihez minden nap betét kell, megkértem, hogy menjen el az orvoshoz, mert ez engem is érint, de azt mondta, hogy volt már ebben az évben, szóval ráér, és amúgy is tini kora óta ennyi folyása van, teljesen egészséges és soha nem volt nőgyógyászati baja. Könyörögtem, hogy legyen annyira szeretetteljes és igényes magával is és velem szemben is, hogy elmegy az orvoshoz és elmeséli ezt, de egyre agresszívabban utasította ezt el. Megkérdeztem hány férfival volt előttem, de erre nem válaszolt, merthogy undorító feltételezéseim vannak, és amúgy sincs hozzá közöm, mivel nem olyan sokkal, hogy bárkinek, akár még egy szigorúbb férfinak is elkerekedjen a szeme.

Nekem itt leesett, hogy valószínűleg mégiscsak fűvel-fával együtt volt, és inkább csendben szenved a batétekkel, mert ciki lenne az orvos előtt is, mivel azonnal tudná, mi az oka. Ezzel szembesítettem, erre szép pofont kaptam tőle, én pedig azonnal szakítottam, amire azt mondta, hogy neki is jobb lesz úgy.

Jól tettem, ugye?


2019. aug. 20. 12:54
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
12%
Persze. És azt is jól teszed ha te is mész az orvoshos teljes kivizsgálasra, hogy nem e kaptál el valamit.
2019. aug. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
12%

Persze, hogy jól tetted. Ez a csaj nem csak igénytelen, hanem gusztustalan is.

Remélem, nem szexeltél vele!

2019. aug. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
90%
ha fel ev alatt semmit nem vettel eszre, sem kellemetlen szag, sem iz nem volt, megis miert gondolod, hogy az elozo kapcsolataihoz van ennek koze? foleg ha az utóbbi idoben hordta, nem lappanganak az ilyen stdk honapokig. buta vagy, orvostanhallgatokent mondom. vannak nok akiknek bovebb folyasa van, ciklusfuggo is, pl en is eszrevettem, hogy borotvalva is sokkal nedvesebb nyalkasabb vagyok mindig. ha szeretned nem ilyen feltetelezesekkel jottel volna nekiesve rogton, hogy hany pasival volt, hanem max leultok higgadtan. eleg primko modon kezelted a dolgot.
2019. aug. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
92%
Gondolom szoktátok látni,hogy a tvben reklámozzák mindennapi használatra.A bővebb folyás nem feltétlenül betegség miatt van.Ha igen,akkor se kell hozzá fűvel fával lefeküdni.Jó nagy paraszt vagy és buta is.
2019. aug. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 A kérdező kommentje:
Kellemetlen szaga nem volt, akkor azonnal dobbantottam volna, de utánaolvastam és nem szükséges, hogy szaga legyen. De felőlem lehet mosdatni a partnercserélgető nőket, csak ne csodálkozzon senki, ha a kutya nem akar tőlük semmit egy idő után, mivel egészségügyileg is kockázatos velük lenni. Sajnos nagyon mérges vagyok. :/
2019. aug. 20. 13:03
 6/64 anonim ***** válasza:
13%
Fujj, elképzeltem ahogy előjátékként kinyalod belőle a folyást. Undorító.
2019. aug. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
79%
Jól tetted, legalább megszabadult egy erőszakos, primitív bunkótól.
2019. aug. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
8%
7. Itt hol volt erőszakosság? :D:D
2019. aug. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
89%
Azért,mert te nem szexelhetsz kedvedre,attól még nem szedett össze a baratnőd semmit,mivel annak eléggé egyértelmű jelei vannak.Én cserélgettem a partnereim,de a felfázáson kìvűl vagy kétszer volt fertőzésem,de nem partnertől.Amúgy tőled is összeszedhetett volna akármit.Undorító vagy.
2019. aug. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
13%
Ha nem is emiatt, hanem a pofon miatt, meg az akaratos, agresszív, önző stílusa miatt. Az ilyen nőnek nem való párkapcsolat, aki egy mozdulatot nem tesz kettőjükért.
2019. aug. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!