Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottál volna ilyen esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottál volna ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Elmentem a barátomhoz azzal a céllal, hogy szakítok vele, de egész éjjel sírt és annyira megsajnáltam, hogy mégsem tettem meg pedig megvolt az okom rá.
2019. aug. 20. 18:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szakítani akarsz szakíts.
2019. aug. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel gyanún szerint csak elodáztad az elkerülhetetlent. Semmi értelme nem volt. Gondolom, ha megvolt rá az okod akkor nem igazán lehet megoldani, vagy amennyiben mégis van rá esély és még vannak felé érzelmeid akkor lehet, hogy jó döntés volt.
2019. aug. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd magad befolyásolni!
2019. aug. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyasmi történt, hogy szakitani akartál az miatt, akkor bajbahoztad magad mert mindig evvel akar majd hatni rád.
2019. aug. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy helyre lehet hozni mert egy éve kb.ezen jár az eszem, sok olyant csinált ami miatt elhidegültem tőle. Mégis azt mondta, hogy ezt kapja tőlem amiért ő próbálta rendbehozni.
2019. aug. 20. 18:30
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Manipulálni próbáló kisgyerek. Az ilyen még azt is megérdemli, ha nem szakítasz vele, hanem csak nem keresed többé. Esetleg egy üzenetet kap, hogy vége és pá.
2019. aug. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem írod hány évesek vagytok, de az hogy szakítani akarsz jogosan erre ő elkezd sírni? Igazi manipulátor, de szerintem egyéb mentális betegsége is van, mert azok hajlamosak így a maguk javára csavarni a helyzetet. Hagyd ott és ne engedd hogy játsszon veled, már 1 éve tervezed hogy otthagyod, hát hajrá.
2019. aug. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szakítottam volna, főleg hogy több okot is adott rá. 1 évet már kidobtál az életedből, mert érzelmileg zsarol téged ez a manipuláló gyökér. Meddig szándékozol szenvedni mellette sajnálatból?
2019. aug. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenben nekem is volt részem. Kb egy évig vagy másfél évig csináltuk ezt aztán egyszer csak betelt a pohár és nem érdekelt többé sem az hogy mit mond. Összepakoltam és pá. Majd eljön az az idő nálad is hogy már csókot sem akarsz tőle mert kiszerettél belőle és már szinte undorodsz tőle. Keresni fogod a kifogásokat mikor mit csinálsz csak hogy ne keljen vele lenni. Ha tehetném még egyszer nem halogatnék szakítást csak nehéz megtenni.
2019. aug. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen.


Csak azt lehet visszatartani, aki hagyja. Nyilván senki sem fog repesni az örömtől, amikor ott hagyod, de szerintem tudod, és felkészülhetsz a negatív reakcióra.

2019. aug. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!