Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » "Szerelmes" levél felnőttek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Szerelmes" levél felnőttek között?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sajnos 3 hónapja úgy alakult, hogy akkori kedvesemmel a külön folytatás mellett döntöttünk - a miértet elmondom privátban akit érdekel -, így békességben, elérzékenyülve elváltunk egymástól. Azt hittem, hogy ugyanolyan lesz ez mint a többi, eltelik egy pár hét és majd egyre jobb és jobb lesz egy picit. Nem így lett. Az eltelt idő mint ha meg sem történt volna, ugyan úgy ég bennem a tűz iránti mint eddig, ugyan úgy motivál mintha itt lenne mellettem ...

Mivel ugyanabba a társasági körbe tartozunk így szoktam is vele találkozni, de erről egy alkalmat leszámítva (utána 1 héttel kb.) nem beszéltünk soha többet. Egy bölcs barátom szerint, ilyenkor nem javasolt újrapróbálni bármit is, hagyni kell szépen elengedni. Ezzel így még önmagában egyet is értek, és valóban mindent meg beszéltünk, kivéve egy dolgot. Akkor nem jutott rá energiám, hogy figyeljek rá: megköszönni a szép időszakot és azt, amit adott nekem. Mert bár nem voltunk sokat együtt, de így utólag az a tipikus nagy könyv szerinti szerelem.


S bár soha nem állt közel hozzám az irodalom, szerintem rendelkezek kellő romantikus és szentamentilás jellemmel, hogy képes legyek megírni egy ilyen levelet, melyben kiírom ezeket magamból és közlöm vele amit szeretnék.


Kérdésem hozzátok az lenne, hogy érdemes-e ezzel foglalkozni ? Vagy egy ilyen levéllel akár végleg el is vághatom magam, akár egy későbbi folytatástól ?


Köszönöm a segítségeteket!


2019. aug. 20. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Gyerekes.
2019. aug. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tudni kellene hogy te vagy a fiú vagy a lány? Fiúként semmi kivetnivaló nincs benne ha írsz, ez romantikus és aranyos. Nem kell eltúlozni csak írd le az érzéseidet. Kézzel szépen megírod, beleteszed a borítékba névvel és bedobod neki. A reakció lehet pozitív vagy semleges is, de bárhogy is alakulna, ez mindenképp kedves gesztus. Úgyhogy hajrá!
2019. aug. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez tényleg nagyon gyerekes. Ha valóban nagy szerelem lett volna, akkor nincs az az indok, ami szétszed titeket. Anyukám áldozni is tudni kell egy kapcsolatért. Ha hagytad, akkor meg ne nyálazz itt a papír felett, mert senki sem érdekel a szerelmes levél.
2019. aug. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Egyébként 28/F.
2019. aug. 20. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!