Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítanátok ebben a helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok ebben a helyzetben? Én nagyon félek.

Figyelt kérdés

9 éve vagyunk együtt a párommal, ő volt nekem az első. Már többször szakítottunk, mert ő már megcsalt engem, túl sokat bulizott, stb. Részemről már semmi bizalom és tudom, hogy ő sem bízik bennem, de nem mondja, csak nem oszt meg velem semmit. A cigire is rászokott és néha már drogozik is. Eljár úgy buliba, hogy nem érdekli, ha azt kérem maradjon itthon, hajnalban meg ha hazajön részegen, inkább alszok, csak ne kelljen beszéljek vele. Most voltunk nyaralni, de végig veszekedtük kb, sőt, ő mondta az elején, hogy szakít, elhordott mindennek stb, mire hazajöttünk akkor meg persze már mindezt elfelejtette, de én nem tudom.

Elmondtam ezt neki, mire ő azt mondta, hogy ő miért is viselkedne velem normálisan, ha én nem "adok neki semmit". De amikor kérdezem, hogy konkrétan mire gondol, akkor azt mondja "neked ezt tudnod kéne magadtól".

A legnagyobb baj, hogy félek, hogy megbánom a szakítást és még rosszabb pasikkal fogok találkozni...


29/N


2019. aug. 22. 08:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hat, akkor inkabb meg pazarold a harmincas eveid is erre a faszira, hogy biztosan semmi eselyed ne maradjon egy normalis kapcsolatra. Az tuti lesz.
2019. aug. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha elvesztette a bizalmadat, így viselkedik, nem tudjátok a problémáitokat megbeszélni, le kell zárni.

Gondolom a "nem adsz semmit" verziónál a szexre gondol. Ha mégsem, akkor esetleg arra,hogy nem érzi azt,hogy érzelmeid lennének irányába. Ami vélhetőleg igaz is.

Mi köt még Hozzá?Fiatal vagy, most kell lezárni és nem benne ragadni egy ilyen "kapcsolatban", ami már aligha az.

2019. aug. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennél még szinglinek is sokkal jobb lenni, hidd el.
2019. aug. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennél rosszabb nemigen lehet.
2019. aug. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennél mi lehet rosszabb? Pia, drog, kur,,,vák és lábtörlőnek néz.
2019. aug. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

12 év után szakítottam.

Több oka is volt.

Nagyon féltem mi lesz aztán velem , hogy fogom "túlélni" ,stb...

De végül megtörtént és sokkal jobb így mint egy mérgező kapcsolatban. Olyan emberrel aki nem tisztel, nem néz fel rád, megaláz, semmi értelme az időt pazarolni. Majd megérted te is.

Jól írják 100x jobb singliként, mint egy ilyen kapcsolatban.

F36

2019. aug. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ő már rég nem szeret Téged. Még tök fiatal vagy, ne viccelj már, simán találhatsz magadnak akárkit, ezerszer jobbat, mint ez a seg*fej. Nehogy ebben a kapcsolatban maradj. Az embernek saját magát is szeretnie és tisztelnie kell.
2019. aug. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonlóan voltam, sztrókot kaptam, de lett egy nagyon férfias baratom, aki elfogadott engem bénán. végül ő megalázott, kinevetett, nem foglalkozott velem, hittem azt h a betegségem után nem lesz senkim ezért foggal körömmel ragaszkodtam. míg nyitott szemmel jártam, és egy aranyos srac elkezdett nekem udvarolni. Dobtam a pasim, lefeküdtem ezzel a sraccal, és addig tartott a kedvesség. lényeg a lényeg h meg kell talalni, lehet nem az első srac, de ma már bolgog kapcsolatban élek. kitartás!
2019. aug. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!