Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Változhat egy olyan ember,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változhat egy olyan ember, aki sosem enged az akaratából a másik kedvéért (amíg a másik fél igen), sosem kér bocsánatot, és mégcsak észre sem veszi soha hogy a másikat bántja, és Ő a hibás?

Figyelt kérdés

2019. aug. 22. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Egy ilyen embert ismerek, es o egyszer bevallotta nekem, hogy csak azert ker bocsanatot, mert az en lelkemnek kell, de egyebkent nem erzi ugy, hogy bocsanatot kellene kernie. Leparasztozott, ezert sem szegyellte magat. O viszont mindig elvarta, hogy minden aprosagert bocsanatot kerjek.

O nem valtozott.

2019. aug. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Erős akaratú ember nem valószínű, hogy képes nagy változásokra.Jó tulajdonság ám, ha jól használja viszont nem könnyű ilyen emberrel élni..Mondjuk hozzá kell tegyem nálunk bármilyen erős akaratú a párom, ha ő volt bunkó jön és bocsánatot kér.Őszintén, nem mismásolva és nem csak azért ,mert az én lelkemnek kell hanem mert érzi, hogy a maga kritériuma alapján is túlment egy határon.
2019. aug. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyet meg kell kérdezni, hogy mire kell neki egy tartósabb kapcsolat, miért van szüksége rá, érveljen, dolgoztasd meg.
2019. aug. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szociopata jellemvonasok. Empatia teljes hianya stb..


Menekulj

2019. aug. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

Általában nem. A kérdés csak annyi, hogy az illető valóban ilyen e. Mi halljuk a sztori egyik részét, a másikból pedig semmit sem látunk...

Volt egy ismerősöm. Átlagos, tök jó arc. Összejött egy lánnyal, aki először cuki volt, aztán egyre akaratosabb. Egy idő után a lánytól folyamatosan hasonló szövegeket lehetett hallani, mint amit leírsz, pedig erről szó sem volt, csak elkezdett úgy viselkedni, mint a lány. Nekem fura volt a helyzet. Aztááán én is később összejöttem egy másik lánnyal és elég hasonlóvá vált a sztori.

2019. aug. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha észre sem veszi vagy nem veszi figyelembe akkor nem is fogja fel mi a gond vele ezért változni se tud. Mondhatja de ha neki csak úgy jönnek ezek az odavetett mondatok hát nem fogja érteni mi bajod hisz "csak úgy" mondja, vagy te vagy túlérzékeny vagy hisztis, probrémagyártó stb.Magyarán nem változik és még rád is keni.
2019. aug. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. aug. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!