Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Félek az exemtől. Mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek az exemtől. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

én szakítottam vele de ő az az irányító, egoista, agresszív, manipuláló személyiség ezért kijelentette, hogy én nem szakíthatok vele, ő visszakap majd úgyis engem. elkezdett fenyegetni, hogy vannak ismerősei akiken keresztül ki tud rugatni a munkahelyemről.

Most beleszerettem egy másik fiúba akivel nagyon jó minden, de egy kisvárosban lakunk és ha meglát minket együtt félek, hogy még agresszívebb lesz.. emiatt kb bujkálnunk kell pedig fel szeretném vállalni a szerelmem csak nem akarom hogy egyszer csak kirúgjanak vagy valami baj legyen


2019. aug. 23. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd fel zaklatásért.
2019. aug. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

1, Nőj fel.

2, Válassz normálisabban.

3, A nőknek milyen pasik jönnek be kérdésre írj majd választ az exedről. Unalmas, hogy az olyan kérdéseknél minden válasz túlidealizált, amikor sorban jönnek az ilyen szintű kérdések. Valahogy nem cseng össze az előadott szöveg a valósággal... Közelebb hozhatnád a 2 dolgot.

2019. aug. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Legközelebb is ilyen körültekintően válaszd ki, hogy olyan pasira indulj be, aki egy erőszakos paraszt.


Ez a legfontosabb, amit tehetsz

2019. aug. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Üres fenyegetőzések. Ha tettlegességig fajulna, akkor pedig börtönbe zárathatod.
2019. aug. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 omba ***** válasza:
ne bujkáljatok, milyen már az?
2019. aug. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!