Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kedves Mindenki! Szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Mindenki! Szakítás miatt jó pszichológust ajánlanátok Budapesten?

Figyelt kérdés
Nem vagyok már egy mai csirke de olyan problémám van, amibe úgy érzem beledöglök.1 éve szakítottunk a párommal. Ő nagyon vissza akarta csinálni sokat próbálkozott, én ellenálltam, de most 1 év után nagyon elkezdett hiányozni. Felhívtam megkérdeztem újra tudnánk-e kezdeni. Válasza :nem, mással van igaz nem régen kb 3 hónapja de nagyon boldog. Viszont én úgy érzem beledöglök. Mit tudok tenni? Sem aludni, sem enni semmit nem tudok, tudom, hogy én baltáztam el, nincs visszaút de mit tudok tenni, , hogy ennek az iszonyú állapotnak vége legyen? 1 hónapja már, hogy megkérdeztem hogy vissza lehetne-e csinálni azóta tudom, hogy nem és nem tudok túllépni, sírok, nem tudok dolgozni pedig amikor együtt voltunk többször szakítottunk . Most meg dolgozni sem tudok normálisan, meg folyton ő jár az eszemben, magamat ostorozom, hogy tavaly novemberben de még idén márciusban is keresett és nem békültem, hogy miért voltam ekkora állat? Mire nekem is állatira hiányozni kezdett lett más. Biztos vagyok benne hogy ez nem normális. Esetleg ha jó pszichológust ajánlanátok vagy valami tanácsot azt nagyon megköszönném. Ja és ahogy mondtam nem mai csirke vagyok 45 éves és nő.

2019. aug. 24. 12:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
18%

:-)))


Ne haragudj, mindaz, ami van, csak magadnak - még egyszer CSAK magadnak - köszönhető. Te rontottad el, te húztad az időt. És most komolyan, kinek kell egy 45 éves nő?


Nem kell pszichológus, be kell feküdni a pszichiátriára, ott helyretesznek. Gúny nélkül írom.


F, 38

2019. aug. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Kedves első, ha ez megnyugtat egy 38 éves hapsi se nagyon kell senkinek :) Minden gúny nélkül.
2019. aug. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%

38 éves férfi, hát, azzal a pár évvel te sem vagy előrébb. :)) No, mindegy. Kedves Kérdező! Annak, h szakítottál (többször is) biztosan oka volt! Az az ok még most is fent állhat, egy ember, egy kapcsolat nem tud megjavulni magától, csodák pedig nincsenek. Ha, 1 hónapja visszafogadott volna, most szted jobb lenne?? Áhh, csak simán egyedül vagy, és hiányzik vki neked. Visszakullogtál volna, mert az idő és a hiány megszépítette azt is, ami nem volt jó...

Őszintén mondom, h szerencséd van, h talált vki mást.

Végre lehetőséged van normális társat, szerelmet találnod! Most még azt hiszed elbánt veled sors, miközben pont hogy veled van. :) Nem kell pszichológus, csak egy picit hagyd abba az önsajnálatot, nyisd ki a szemed, töröld le a könnyeid, és rájössz, h ennél jobb nem is történhetett volna veled. :)

Szép napot! :)

2019. aug. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne menj pszichológushoz, ők is milyen zilált életet élnek, hogy tudna már segíteni embereken. Fizetett beszélgetőtársak, nem mások.

Egyél egy finom somlóit, utána kezdj el élni, hagyd a múltat.

2019. aug. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek...

Első: bocs de egy 45 éves nő miért ne kellene valakinek mondjuk egy 50 éves pasinak??

Ha gúny nélkül írtad is...

igen, tudom, hogy mindent magamnak köszönhetek ezért vagyok magam alatt rohadtul, mert késő változtatni nem lehet...

2019. aug. 24. 13:58
 6/13 A kérdező kommentje:

2., 3., 4. nagyon köszönöm... lehet,hogy tényleg nem más egy pszichológus mint fizetett beszélgetőtárs de annyira elkeseredtem, hogy már ez is eszembe jutott..

De nagyon kedvesek vagytok, segített amit írtatok , köszönöm

2019. aug. 24. 14:01
 7/13 A kérdező kommentje:

Kedves 2.

NAgyon elgondolkodtató amit írtál...lehet,hogy jobb így tényleg , mert ha visszafogad csak megint szakítás a vége...csak most még nem így gondolom, mert ahogy írod hiányzik és egyedül érzem magam...

Húú, remélem jobb lesz ez az állapot

Köszönöm

2019. aug. 24. 14:05
 8/13 A kérdező kommentje:
Jaj , az előzőt a 3. válaszolónak akartam...már számolni sem tudok...bocs...
2019. aug. 24. 15:58
 9/13 anonim ***** válasza:
48%

45 éves vagy, és mégis úgy viselkedsz mint egy csitri. Ti nem párkapcsolatot akartok, hanem ezt az ócska, értelmetlen hatalmi játszmát játszani, ahol ő a teperéséből nyered a mindennapi önbizalmadat. Ilyenkor meg nagyot koppan az állatok, ha a másik megunja és kikerül a kontroll a kezetekből.

Leginkább fel kéne nőnöd és rájönni, hogy a tetteidnek következményei vannak.


30f

2019. aug. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én sem tudok, mert tudtam, h nekem szól. :)) 3-as voltam.
2019. aug. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!