Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lehet az hogy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet az hogy olyan könnyen vàlt valaki tàrsrol tàrsra komoly kapcsolatban?

Figyelt kérdés

En pl inkabb alkalmazkodni probalok megbeszelni, valtoztatni, kompromisszumok stb


De az a tapasztalatom, hogy pl egyik exem amiert önalloan akartam vele elni de ö meg azt akarta az anyjanal eljünk, SIMAN kidobott es felszedett olyat aki 2 honap mulva mar velük el. Ha ezt nem tenné, màr ö is repülne.


Tenyleg komoly kapcsolatokrol kerdezek amikor màr hàzassagot pedzeget a masik meg gyerekvallalas a cel stb


Jön egy pont amiben pl nem egyeztek, es eszebe nem jut alkalmazkodni vagy közös megegyezeseket keresni, azonnal lapàt.

A masik sem több neki. Hasonlo problemaval vele sem fog "kecmecelni".


Nem ismerkedes nem kapcsolat eleje amiröl szo van.

Van aki azert dobott mert sürün valtottam munkahelyeket, es a mostanit is lazàn dobnà ha nem eppen penzes vagy stabil munkavallalo lenne.

Holott amikor összejöttünk exemnek még munkaja sem volt eppen.


Ez lenne a normalis, es en vagyok az ostoba aki csupan azt nezi ahol szeretet van ott minden megoldhato?


2019. aug. 25. 10:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

Bizonyos dolgokban lehet és kell is kompromisszumot kötni.

Sok dologban viszont nem lehet.


Az anyjával élős téma pl ilyen. Ő jól tette, hogy szakított. Nem, nem azt támogatom, hogy az anyjával akart élni.

Viszont ha ő ezt akarja(lelke rajta), akkor olyan társat keressen, akit ez nem zavar. Te pedig nem voltál ilyen.

2019. aug. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

De ezek a tarsak nem targyak. En azt nem ertem. Hogy lehet lazan dobni.

A mostanit is lazàn dobnà ha nem költözik.

A kövi csajt is CSAK azert tartanà meg ha vallalja az anyost is vele együtt. Amugy nem.

Kb mint amikor zoknikat cserel az ember. Abszolut mintha lèlektelenek lennének. Mindenfele könnyek nelkül. Mehetsz akkor es kesz.

2019. aug. 25. 11:07
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem a döntese helyessége most a kerdesem.

De hogy lehet igy elni hogy is pl csak azert a felesegem mert jön az anyoshoz lakni?

Amugy nem lenne az?

2019. aug. 25. 11:09
 4/13 A kérdező kommentje:
Szoval hogy lehet ugy elni hogy x csak azert a felesegem es nem y mert ö vallalta az anyost is. De ha x nem vàllalnà akkor ott lesz erre z?
2019. aug. 25. 11:10
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem csak az egyik félnek kell alkalmazkodni.Ez az anyjával élő dolog elég fura,az ilyenből ritkán szokott jó kapcsolat lenni.Tapasztalatból beszélek,nekem is volt olyan barátom akinek az anyja mit mondott az szentirás volt,mindenbe rá hallgatott.Nem is müködött a kapcsolatunk.
2019. aug. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"De hogy lehet igy elni hogy is pl csak azert a felesegem mert jön az anyoshoz lakni?

Amugy nem lenne az?"


----


Nem ismerem a csókát, de általánosságban ez a kijelentés inkább úgy szólna, hogy:


"Azért nem a feleségem, mert nem jött az anyukámhoz lakni."


Illetve: "Azért lett a feleségem, mert megvan benne minden ÉS jött az anyukámhoz lakni."



Az emberek nem tárgyak. Viszont egyszer vagyunk a föld nevezetű bolygón. Miért kellene pazarolni a drága éveket olyanra, akivel nem passzolunk? Olyan társat kell találni, akivel boldogok vagyunk és azt nyújtja számunkra, ami boldoggá tesz.

Te ezt nem tudtad megtenni (teljesen mindegy, hogy mit nem tudtál megtenni). Ezért teljesen okosan és jogosan szakított.



Az utolsó mondatodat csak most olvastam el:

" en vagyok az ostoba aki csupan azt nezi ahol szeretet van ott minden megoldhato"


Ha nem is ostoba, egyértelműen naiv vagy. A szeretet csak minimális követelménye a kapcsolatnak. Egyáltalán nem elégséges feltétele. A szeretet apróságokat meg tud oldani, de komoly dolgokban semmit sem ér.

2019. aug. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

6 miert csavarod ki?


Nem azert a felesege mert minden megvan benne Es anyuval el

Bennem is minden megvolt (meg is kert)csak epp en NEM mentem anyujahoz.


Ha az uj csaj nem költözne SIMÀN kidobnà öt is

2019. aug. 25. 11:54
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem meg csak komolynak latszott a kapcsolat, csak meg akart allni valaki mellett, "ingyen pun ci" szindroma

Vagy csak urugyet keresett, hogy szakitson. Megkerte a kezedet vagy csak beszelt rola?

2019. aug. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha két embernek nem egyeznek a tervei a jövővel kapcsolatban, akkor a szakítás a megfelelő lépés. Ilyen az együttélés, gyerek, pénzügyi kultúra. Felesleges egymás idejét rabolni.
2019. aug. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A kerdes arrol szolt hogyan lehet ennyire érzéketlennek lenni.
2019. aug. 25. 12:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!