Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lehet azt feldolgozni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet azt feldolgozni, hogy valaki végig hazudott a kapcsolatotokban? Főleg azt, hogy ebből sokáig semmit nem vettél észre?

Figyelt kérdés

Úgy ismerkedtünk meg, hogy neki párja volt és gyereke. Bár elsőre szimpatikusak voltunk egymásnak, a találkozásnak nem lett folytatása. Kb. 1 hónappal később rám írt, elkezdtünk csetelni. Pár hét után találkoztunk, akkor azt mondta, hogy szakított a barátjával, a gyermeke apjával (nem házasodtak össze). El is költözött tőlük, ezt mondta. Ezután jöttünk össze.

Csodálatosan indult a kapcsolatunk, olyan volt, mint valami tini szerelem. Korábban nem gondoltam volna, de a gyereket is elfogadtam. Már az elején komoly kapcsolatról beszélt, később arról, hogy bennem megtalálta élete párját. Úgy éreztem, hogy én is.

Kb. 1 hónap után kezdett valami gyanús lenni, de még hetek teltek el, mire kiderült az igazság: sosem szakítottak és végig együtt is éltek.


Utólag már teljesen összeállt a kép. Már az elején voltak jelek, de akkor azokat nem vettem észre. Hihetetlen, hogy másfél hónapig játszott velem, teljesen hülyének nézett. És hihetetlen, hogy ezt hagytam, mert nem vettem róla tudomást.

Nem az első kapcsolatom volt, de ilyet még soha nem éltem át. Hogyan lehet azt feldolgozni, hogy ennyire vak voltam? Úgy érzem sokat tanultam belőle, még egyszer ezt valószínűleg már nem lehet megcsinálni velem. De akkor is fáj, nagyon.


Én 30/F, ő 26/N


2019. aug. 26. 00:42
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Most még nehéz lesz túllépni, de fokozatosan enyhülni fog a dolog. és egyébként jól jártál, hidd el, mert legközelebb már jobban a színfalak mögé próbálsz majd látni. Én is így voltam, engem is vertek már át egyszer csúnyán, de ha nem lett volna, akkor ma nem lennék olyan tapasztalatnak a birtokába, amivel most már meglátok olyan dolgokat is, amiket korábban nem.
2019. aug. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hogy bukott le? Ő hogy reagálta le amikor lebukott?
2019. aug. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%

Másfél hónap.... Az semmi.

Már az vicc, hogy ilyen hamar komoly kapcsolatról beszélt. Nem is volt idő megismernetek egymást.

2019. aug. 26. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#3:

Miért lenne vicc? Minden komoly kapcsolatom úgy kezdődött, hogy már az elején letisztáztuk, hogy kinek milyen szándékai vannak, ki mit vár el a másiktól.

Persze volt többször is olyan, hogy komolynak indult, aztán pár hónap után rájöttünk, hogy mégsem vagyunk egymásnak valók, de a szándék megvolt. Viszont ha a szándék sem volt meg, akkor abból soha nem lett semmi komoly.

2019. aug. 26. 09:08
 5/10 A kérdező kommentje:

#2:

Utcán összefutottam egy volt kollégámmal, akivel szóba elegyedtünk, kérdezte mi van velem, csajok, stb. Mondtam, hogy most alakul valami, kíváncsi lett, kérte hogy mutassak róla képet. Megmutattam. Erre megkérdezte, hogy mióta is vagyunk együtt, mondtam közel egy hónapja. Erre mondta, hogy nem akar bekavarni, de előző héten látta a barátnőmet a pasijával, ugyanis kiderült, hogy ismeri a őket. Mondtam neki, tudom hogy szoktak találkozni, a gyerek miatt. Erre ő, hogy nem úgy látta őket, figyeljek oda. Innentől már csak esténként kifigyeltem a házát.


Egy kis magyarázat: Tudtam hol lakik és néhányszor voltam is fönt a lakásban, de csak az előszobában vagy a konyhában, mert mindig épp indultunk valahová és előtte fölugrottam érte. A gyerek miatt soha nem töltöttünk időt el nála, mindig nálam romantikáztunk, amikor "valaki" otthon vigyázott a gyerekre. Este, a gyerek lefektetésére mindig hazament.

2019. aug. 26. 09:20
 6/10 A kérdező kommentje:

Folytatom:


Szóval esténként kifigyeltem a házat, ahol lakik. Láttam a pasiját, hogy kulccsal megy be. Először nem akartam elhinni, arra gondoltam, hogy a gyereket ment meglátogatni és a kulcs csak nála maradt, mivel korábban ott lakott.

Ezután elmentem az egyik barátomhoz és elmondtam mi történt. Ő is nyugtatgatott, hogy biztos az lehet, amire gondolok, de mondta, hogy nézzük meg később, hogy ott van-e még a pasija Opelje. Éjfél felé visszamentünk és még mindig ott volt. Tehát biztos nem csak a gyerek miatt ment oda.

Ekkor azt hittem, hogy esetleg újra összejöttek. Pár napig vártam, hogy mond-e a barátnőm ezzel kapcsolatban valamit, de persze semmi nem történt. Szembesítettem vele, erre tagadott, azt mondta, hogy csak a gyerek miatt volt ott és rosszul láttam az autóját. Én idióta, elhittem. Ment minden tovább, ahogy eddig.

De pár nap után nem hagyott nyugodni a dolog és újra elkezdtem figyelni a házát. Menetrendszerűen este mindig megjelent a pasija és ott is maradt éjszakára, reggel meg ment el dolgozni. Na, ezután megírtam neki, hogy tudom hogy hazudott és szakítok vele. Erre csak annyit reagált, hogy nem hazudott, igen, egyetlen sort írt csak, amire már nem válaszoltam.

Felhívtam a volt kollégámat, akivel összefutottam az utcán, elmondtam mi történt. Mondta, hogy beszél a pasival, persze nem dob föl minket, csak érdeklődik, hogy mi van vele. Ekkor derült ki, hogy nem is szakítottak.

Most azon gondolkozom, hogy borítsak-e mindent. De valahogy a gyerek miatt nem akarok. Nem akarom, hogy a gyerek miattam nőjön föl csonka családban. Valószínűleg ez a sors vár rá, mert majd egyszer valaki lebuktatja a csajt, de nem akarom, hogy ez az én lelkemen száradjon.

2019. aug. 26. 09:48
 7/10 anonim ***** válasza:

Kicsinyes viselkedés a borogatás ide-oda!!! Minek?

A gyerkőccel sose találkoztál?

2019. aug. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Másfél hónap:))

Engem 25 évig vágott át.

Jó nagy hülye voltam.

2019. aug. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#7:

Többször is találkoztam vele, volt néhányszor, hogy hármasban mentünk valahová.

2019. aug. 27. 15:10
 10/10 A kérdező kommentje:

#8:

Jajj, sajnálom. Elmesélnéd? (Akár privátban is.)

2019. aug. 27. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!