Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti meddig tüntettek volna?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti meddig tüntettek volna?

Figyelt kérdés
Sziasztok.4 év után szakitottunk párommal Ö 38 én 39 vagyok!Sosem éltűnk egyűtt es mostmár egyre ritkábbak lettek a találkák,többször szakitottunk ö drog és alkohol fűggö ,én egyiket se csinálom!! Mikor megismertem semmi jele nem volt aztán közölte mi a szitu elvittem elvónora 1 hónapig tiszta volt de 0-24ben ott voltam vele de sajnoa ott kellet hagynom mert dolgoznom az elsö nap a droghoz nyúlt .És mániáákusan hazudik éa PL .ELmentűnk vendégségben hazaérve a házigazdát felhivja ahol voltunk,hogy ott maradt a laptopja holott nem vitt laptopot.........Sokszor naapokig eltűnt .Vagy pl ha megy vendégségbe 1 társasházba felszedi a lábtörlöket és ellopja.....Arra szokott rá hogy ha irok neki 5napig el se olvassa ebböl lett elegem és elhagytam !A Közös barátaink szerint önzö vagyok!
2019. aug. 26. 12:58
 1/9 Hellmano ***** válasza:
100%
Első alkalomig utána vége.
2019. aug. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Az írásodból ítélve te is használsz valami szert.
2019. aug. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak azt nem értem, miért vártal 4 évet.

Ja, a közös baratoktol is szabadulj meg.

2019. aug. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én nem vártam volna 4 évet.

Ja,és magasrúl teszek rá,hogy mit mondanak a közös barátok,ez az én életem.

2019. aug. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor szakítottam volna, amikor rájövök, hogy drog- és alkoholfüggő.
2019. aug. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ott hibáztál, hogy eddig tűrted. A közös barátok meg tehetnek egy szívességet. Nem ők vannak vele kapcsolatban, csak a szájuk nagy.

De most már szabad vagy, vár egy normális élet!

2019. aug. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A drogosok többnyire lopnak, mert az drága mulatság és ugye bármit visznek, amit találnak.
2019. aug. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A frászt voltál önző. Ennek a tizede sem elvárható, egy ilyen alig-kapcsolatban.
2019. aug. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
A kérdezzö vagyok!Válaszok. Sose ittam sose drogoztam olvasd el újra.... 2 Válaszom . szerintem azért birtam eddig mert nem éltem vele ,az elején halálosan szerelmes voltam (én elötte nem értettem ,hogy lehet ilyen embert szeretni) hát lehet,aztán folyamatosan ölte ki az érzéseimet!Tavaly megismertem egy lányt ,éjszakákat át chateltűnk ,egy éjjel elkezdtünk flötörní megbeszéltük másnap randizunk meg is történt csak közölte ö ittas állapotban volt és csak azért flötört,majd szétvert az ideg ,hogy megint egy alkesz nö,persze többet nem kerestem!Egy biztos többet ilyen embert még barátként se engedek az életembe!
2019. aug. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!