Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A nőket miért érdekli kevésbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőket miért érdekli kevésbé ha elhagyják őket mint a férfiakat?

Figyelt kérdés

Ritkán hallok olyanról, hogy egy nő könyörögne hogy ne hagyja el a pasija, forditva viszont rengeteg ilyet látok/hallok.


Miért?


2019. aug. 26. 18:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Talán mert az ilyesmi nem a te nappalidban zajlik, barom.
2019. aug. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%
Te beteg vagy :O
2019. aug. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

A nőket nagyon is érdekli, ha elhagyják őket. Az hagyja őket hidegen, mikor ők hagyják el a hapsit.

33/f

2019. aug. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%
Én már elég sokszor hallottam nőtől is. Ilyenkor szoktak hirtelen teherbe esni is páran az aljasabbak közül. Ez egyébként nem nemi hovatartozás, hanem személy, szakítás és kapcsolat függő.
2019. aug. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
42%
Mert 5 percenként találnak 100 másikat, csak az kell, hogy a 100-ból legalább egy "elég jó" legyen.
2019. aug. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
85%

Nem érdekli őket kevésbé, sőt! Csak nem akarunk használt bőgőmasinának tűnni, mikor épp dobnak valószínűleg mert nem vagyunk elég jók, nem feleltünk meg az igényeiteknek!

Aztán mikor nem látjátok, vörösre sírjuk a szemünket a párnába dugott fejünkkel, aztán csak zabálunk meg zabálunk.

2019. aug. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
#6: aztán 1 nap múlva meg mentek fszkörhintázni :)
2019. aug. 26. 18:39
 8/20 anonim ***** válasza:
75%
Valaki biztos megy fhaszkörhintázni, ha már úgyis ki lettünk használva és használt, büdös rongynak érezzük magunkat, onnan már nekünk mindegy. Mélyzuhanás a mocsokba.
2019. aug. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
92%
Mert átalakult a világ . A nők függetlenek erősek lettek , mindent szabad nekik. Azaz nincsenek rákényszerülve a férfira semmilyen téren. És már az egyedülálló nő megítélése is megváltozott. Dolgoznak , saját fizetésük van , önellátóak stb. Ha belegondolsz a érzelmi vagy társas dolgokat leszámítva semmibe nincs szüksége egy nőnek férfira . Szexet bármikor megoldja akár alkalmival akar vibratorral. Szórakozást barátnőkkel. És inkább választják az egyedül létet mint egy kihasználó férfi társaságát aki nem tud megfelelő partner lenni a mindennapokba .
2019. aug. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
88%

Azért vannak még olyan különcök, akiknek egy-két év múlva is fáj, hogy beléjük rúgtak.

Nekem például tudott annyira fájni egy csalódás, hogy hosszú hónapokig megalázkodtam, és szinte kérleltem a másikat, hogy beszélgessünk, találkozzunk.Ő meg játszott velem, mint egy bábuval.

Miről is beszélünk???...

2019. aug. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!