Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Más is megkapta már ezeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is megkapta már ezeket szakításkor?

Figyelt kérdés

Szakítottam a barátommal. Először nem vette komolyan amikor élőben - szerintem így korrekt - közöltem vele hogy nem bírok el az érzelmi labilitásával és azzal, hogy hónapok óta képtelen munkát találni, de panaszkodni tud nagyon...


Nem is a szakítás oka a lényeg, hanem hogy amikor nagynehezen leesett neki néhány nappal később hogy tényleg vége van, a fejemhez vágott mindent amit a múltamról meséltem neki valaha is. Szerinte egy kalandozó büdös r.... c akarok lenni újra és hogy dögöljek meg ott ahol vagyok. Valamint hozzátette hogy szíve szerint szétverné a fejem, mert őt nem dobhatja ki senki... Komolyan megijedtem ezektől. Egy passzív-agresszív emberrel voltam együtt másfél évig?


Ti is kaptatok hasonlókat szakításkor? Hogyan reagáltátok le?


24n


2019. aug. 26. 22:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem csak a sértődöttség mondatta ezt vele, bár elég görény viselkedés volt tőle.
2019. aug. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ha neki fáj, neked is fájjon elv. :/
2019. aug. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%

Szakításkor kevesen nem mennek át primitívbe kérdező. Ez nem feltétlenül a véleménye vagy ígéret volt, többnyire arról van szó, hogy kirántottad a szőnyeget a lába alól, aztán az ember anyázik, mikor beveri a seggét.

33/f

2019. aug. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Elmondott minden útszélinek meg rongynak... Nagyon de nagyon rosszul esett. Igaz az, mi szerint aki tud nagyon szeretni, az tud nagyon gyűlölni is. 😔
2019. aug. 26. 22:53
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

A sértődöttség és a düh beszél ilyenkor az emberből. Na meg az, hogy korábban nem merte vagy nem mondhatta el. Tehát düh.



Igazából a szakítás elfogadásának is vannak szakaszai,mint a halál feldolgozásának (azt hiszem 5 szakasza van és mindet meg kell járni).


Egyébként még kapcsolaton belül kaptam ilyeneket korábban.

2019. aug. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
16%

És igen, aki nagyon tud szeretni az nagyon tud gyűlölni.

És ugye a szerelmet és a gyűlöletet egy hajszál választja el. Igaz.

2019. aug. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%
Hát nem tudom én voltam együtt nagyon labilis, mentálisan tényleg beteg emberrel akinek dührohamai voltak. De még ő sem hordott el büdös kvának és szakításkor sem mondott olyat, hogy szétverné a fejemet. Pedig nyilván nem volt egy szép szakítás az ő mentális állapotából kifolyólag. Szóval nekem elég ijesztő, ha valaki ilyet mond legyen bármennyire is megrázó neki a szakítás. Én nem tartom kizártnak, hogy tényleg van valami mentális baja és elfojtott agressziója.
2019. aug. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Az exvőlegényem konkrétan felpofozott, amikor szakítottam vele...mert őt egy csaj se dobhatja. ( Pedig ő csalt meg engem, szóval sose szeretett). Persze sokmindent vàgott a fejemhez. Mocskos krvànak nevezett, és hogy a kutyànak se fogok kelleni ha elhagyom mert bűn ronda vagyok , gusztustalanul nézek ki, és soha nem fog békén hagyni amíg vissza nem fogadom blablabla. Otthagytam.

Az ember haragból, büszkeségből mond dolgokat, nem kell felvenni. Engem azzal fenyegetett, hogy megöli magàt, és kizàrólag az én lelkemen fog szàradni a halàla....

Ne foglalkozz vele.

2019. aug. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem passzív-agresszív. Sima agresszív.


Semmi jele nem volt? Semmi?

2019. aug. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szakításkor nem kaptam ilyet, csak még anno társkeresőn ha pasiknak megírtam hogy nem fog menni... Volt néhányszor fenyegetőzés, még szerencse hogy nem tudott rólam semmit csak a direkt erre létrehozott emailt.
2019. aug. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!