Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megeri meg konyorogni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megeri meg konyorogni?

Figyelt kérdés
A baratom egyaltalan nem oszinte velem, nem igazan lehet vele semmit se megbeszelni, es igazabol latszik is rajta, hogy nem igazan akarja a kapcsolatot. Tegnap este irtam annyit neki, hogy ha ezt o nem szeretne velem akkor ne beszeljunk tobbet es zarjuk le. Ezt elolvasta es azota nem irt/nem keresett. Bevallom vartam volna annyit tole, hogy igen en is hasonloan latom, jobb lesz igy, vagy barmi fele reagalas is jol esett volna tole. Keressem meg? Esetleg erdemes meg egy kort futni, hogy o ezt hogy kepzeli? Vagy reagalhatna ra valamit?
2019. aug. 28. 16:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
ööö... azt írtad neki, hogy ha ő ezt szem szeretné akkor ne beszéljetek többet. Pont ezt történik, nem?
2019. aug. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Vegulis igen.
2019. aug. 28. 16:15
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor viszont nem értem, hogy mit akarsz még megbeszélni vele.
2019. aug. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
És mit remélsz olyantól a könyörgés után, aki leszar? Főleg, hogy még te is írtad, hogy hagyjátok. Most komolyan.
2019. aug. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mert szerettem volna vele normalisan korrekt modon elvalni.. erdekelt volna az o velemenye is.
2019. aug. 28. 16:20
 6/11 anonim ***** válasza:
64%

Akkor rossz ötlet volt pont egy ilyen hangvételű üzenetet küldeni neki.

Csináltam hasonlót pár éve még én is.

Kicsit türelmesebben, higgadtabban próbáld az ilyesmit kezelni a későbbiekben.

Ha nagyon fontos neked, akkor hívd fel és próbálj vele emberi hangon beszélni, hogy most mi is a nagy helyzet veletek. Ha neked ez megerősítés lenne, hogy le tudd normálisan zárni.

Mert az alapán amit írtál, azt mondom, szerintem ez csak lezárásra való már.

2019. aug. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
De hát láthatod, ez az ő véleménye... Tegyél rá.
2019. aug. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Eszedbe ne jusson megkeresni és könyörögni.Ha nem irt vissza,akkor nagyon jól látod,hogy nem akarja a kapcsolatot.Ne alázd meg magad,keressél mást.
2019. aug. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Ramos ökle ***** válasza:
52%
Te az a kullancs típus vagy? Mármint nyilvánvaló, h nem kellesz neki, ezt te is tudod, de azért még elvárásaid vannak. :D Másrészt, ha ennyire tahó volt eddig, mert ez nem egyik óráról a másikra alakul ki, akkor hova tetted az eszed? Ha figyelsz, talán észreveszed, h kivel állsz szemben.
2019. aug. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azt sem érdemli meg, hogy leköpd!
2019. aug. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!