Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után mit csináljak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után mit csináljak, ha nincsenek barátaim és nagyon magam alatt vagyok?

Figyelt kérdés
2019. aug. 28. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Rántott sajtot mert azt szeretem!
2019. aug. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Keress valami online vagy telefonos lelkisegély-szolgálatot, ott lehet, hogy meghallgatnak.
2019. aug. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írt én is nemrég estem át egy szakítason.
2019. aug. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%

Foglald le magad élj közösségi életet. Keress valami hobbit vagy valamit ami egyszerűen kikapcsolás lehet az biciklizés, futás valami kreatív dolog ami lefoglalja az agyad és el lehet vele molyolni. Esetleg (bár ha férfi vagy nem biztos hogy annyira fel fog izgatni a dolog) nagytakarítás, kicsit csinosítgatni a lakást pár új virág vagy dekor kellék.

Én mindenképpen javasolnám hogy járj közösségbe, szórakozni ismerkedni. Ne zárkózz be 4 fal közé és vedeld a bort liter számra persze lehet elő fog fordulni vagy már előfordult de ne ez legyen a fő tevékenység. Fáj persze, és kell az idő amég rendbejössz amit szánj is rá hogy elengedd a volt kapcsolatot. De ne temetkezz önsajnálatba. Nincs azzal semmi gond ha magad alatt vagy és szomorúnak magányosnak érzed magad de kell változtatnod és továbblépned. Az pedig rajtad áll, hogy megkönnyíted ezt a folyamatot magadnak vagy még ráteszel 1 lapáttal.

2019. aug. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A gáz az, hogy szakítás előtt miért nem tűnt fel, hogy nincsenek barátaid?
2019. aug. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!