Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mekkora volt a legkisebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora volt a legkisebb méretű férfi nemi szerv amivel találkoztál és mennyi idő után szakítottál miatta?

Figyelt kérdés
2019. aug. 29. 23:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
43%
Miért függ össze a kettő?
2019. aug. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
A rossz szex szakításra ad okot. Van pár hét türelmi idő de ha utána se megy akkor szakítani kell.
2019. aug. 29. 23:53
 3/16 anonim ***** válasza:
73%

Felnőtt kapcsolatok. Ha a méret probléma, a türelmi időben sem fog már nőni. 😃

33/f

2019. aug. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
A legkisebb olyan 14 volt, bár sose mértem (nyugalmi állapotban kb. 5 cm) és rohadtul jó volt vele a szex, úgyhogy nem szakítottam. :D
2019. aug. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
55%

Hihetetlen hogy még mindig azt hiszik csak a naggyal lehet jó a szex 😀

Voltam már naggyal, vastaggal és kixsivel ia. Utóbbi sokkal élvezhetőbb tud lenni. Senki sem kedveli, ha felnyársalják.

30n

2019. aug. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%
13 cm. De nem amiatt szakítottunk, több mint 5 évig voltunk együtt, imádtam vele a szexet.
2019. aug. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
38%

A legkisebb kb. akkora volt, mint a hüvelykujjam, csak kicsit vastagabb.

Instant, azonnali szakító ok volt. Szerintem ő is sejtette, hogy valójában ezért nem akartam vele többet találkozni.

Másban sem passzoltunk minden téren, ezt leszàmitva se ő lett volna életem szerelme.

2019. aug. 30. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%

Kb 14 cm volt. Egy 0 volt az ágyban, és minden más téren is. Jellemezni a féreg szóval lehet ezt a személyt.

Nem csak emiatt lett vége, és bárcsak sose adtam volna esélyt ennek.

2019. aug. 30. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Amikor először megláttam, akkor az első gondolatom az volt, hogy "ez olyan, mint egy ceruza". Tudod, mint amivel az iskolában írsz. Hosszra és vastagságra is kb. Nem volt szex, csak leszoptam, nem tudom, mennyire lett volna ügyes vele. Bevallom, ez is benne volt, hogy megszakítottam vele az ismerkedést, de azért komolyabb indokként szolgált, hogy még mindig halálosan szerelmes voltam az exembe, aki az előtt egy-két héttel szakított velem, és kicsit sem éreztem korrektnek szegény új sráccal szemben az egész helyzetet. Ha esetleg nem lettem volna még szerelmes az exembe, akkor viszont valószínűleg adtam volna egy esélyt a dolognak, hátha. De félek tőle, hogy az tényleg már túl kicsi lett volna.


A legkisebb farkú férfi, akivel szexeltem is, olyan 12-13 centi lehetett, és nem kifejezetten vastag, éppenhogy csak érezhető. Nem volt gond a szexszel, nem azt mondom, hogy életem legjobbja volt, de ki tudott elégíteni, és a kapcsolatunknak teljesen más okból lett vége, én emiatt nem szakítottam volna (amiatt már igen, hogy párhuzamosan vagy három barátnője volt még mellettem- legalábbis, amiről én tudok).

2019. aug. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha most szar, pár hét múlva is szar lesz...
2019. aug. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!