Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan leckéztessem meg ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan leckéztessem meg ilyen mondat után az ex barátnőmet?

Figyelt kérdés
Évek után ráírtam az ex barátnőmre, hogy miújság stb. Csak kíváncsi voltam, mi van vele, azt tudtam, hogy el van jegyezve már meg a képei alapján azt is hogy egy gazdag férfival. Én csóresz vagyok, mostanában udvarlok a munkahelyemen egy nőnek, mutattam neki a képeit és annyit írt, hogy "hát más homokózban játszunk :D". Felhúztam magam, mert biztos anyagi helyzetre értette (a nekem tetsző nő szintén a vasútnál dolgozik ahogy én is), mert ez nekem is rohadt magaláz. Hogyan leckéztessem meg, hogy nem minden a pénz és hogy nem ér többet azért mert az új pasijának pénze van??
2019. aug. 30. 00:49
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
javítás: homokozóban
2019. aug. 30. 00:49
 2/24 anonim ***** válasza:
76%
Ha olyan hülye vagy, hogy felkeresed az exed, mutogatod neki a leendő nőd képeit, meg is érdemled, hogy megaláztak.
2019. aug. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
97%
Miért foglalkozol vele? És miért mutattad meg, hogy neked ki tetszik?! Nem értem...
2019. aug. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
44%
2-es, azért te sem teszed magasra a lécet.
2019. aug. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Azért meséltem neki el vagyis mutattam meg mert ő is elmesélte hogy hova mennek nászútra meg milyen csinadratta esküvő lesz
2019. aug. 30. 01:09
 6/24 anonim ***** válasza:
88%
Mert te kérdezted!
2019. aug. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
70%

Örülhet az ex csaj, hogy megszabadult tőled, az tutkó.


Ha ne adj isten egy pénzesebb playboyról van szó ,aki nagy nőfaló hírében áll és az anyagi helyzete miatt állt le vele, hidd el, rá fog jönni a saját bőrén, hogy a gazdagság nem minden.


Viszont hallottam olyan kapcsolatról is, ahol ugyan a csávó gazdag volt, de a feleségének egy ft-al nem segített be a vállakozásába, másképp viszont igen-elszámolás, cipekedés, stb.-

2019. aug. 30. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem a csaj kulsejere értette ezt.
2019. aug. 30. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
93%

Fölösleges.

Te viszont azokat vágod, hogy aki tűzbe nyúl, megégeti magát?

Aki kurwának áll, ne csodálkozzon, ha megba$$zák, stb.

Magyarul, ha látod, hogy milyen életet él, akkor minek hozod saját magadat hülye helyzetbe?


Bocs, de ha rám írna egy exem, és mutogatná a jelenlegi nőjét (vagy akivel össze akar jönni, tök mindegy), kb azt venném le, hogy önigazolást akar szerezni, hogy "Nézd csak, utánad is van élet", "Van más nő is a Földön, nem csak Te", stb.

Szóval nem csodálom, hogy így reagált (és mondom, nem azért, mert igaza van, hanem mert ez alapból egy hülye dolog volt a részedről.)

2019. aug. 30. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
91%
Nem biztos, hogy csak az anyagiakra gondolt ezzel. Igazából a miértjét nem értem, hogy egy ex csajnak miért kell küldeni az aktuálisról képet?
2019. aug. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!